korc2

safety first

Kur Win’as? Cha chaTai ka i ja pilt? ŠuoIr kaip del karobkes tepalu? Paskutini karta karobkes tepalas keistas pries 30 stuku, tipo su aukstu slegiu prapuciant sistema. Nu freeza aisku pakeisiu. Kas dar- galiniam haldexe irgi tepalas lyg keiciamas?

haldexe keiciamas, dezej dar po 30kkm galesi pakeist, i variklis 0w30 a5/b5

Ka pilt rasi Kroonoil.com, visus kiekius, specifikacijas ir tt.

5,7L VCC95200377

Modeliui 20 metu bet atrodo ir važiuoja pusė pempės, dar ir sumokėta koks 6.5 kg?

Gerai atrodo XC90. Apkabinimas

sikseri ten moteris parkavosi ir pedalus tikriausiai sumaise, pas mane gi juodas m-pakas.

200000km 2009.12 8 kasariai ble gaila man panetkes neleidzia tokios masinos turet Juokiasi seip uz tas babkes visai zjbs

Nu bet blia, dyzelinis nevalingitinis universalas. Pasaulio pabaiga Apsvaigęs Cha cha

nu yr tas momentas, kaij kadilake jausdavaus- varai kur i koki babuina ir nx nestabdai, nes nebaisu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Su haldeksais siulyciau atsargiau…tvarkyti pas tyos kurie volgas yra ciupineje…ne karta susitinku daliu pardese su istorijomis kaip “sutaupe” patys arba pas garazinius vasias keisdami…

Kokiu tik daunu neprivise! Mannol- SCT, o kas sct, parsyt, ar pasiguglinsi? Vinc jau neberaso, bo mato- beviltiška! 2009 Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH establishes the first trade office in South America. Products under the brand names SCT-GERMANY and MANNOL are now available in Argentina, Brazil, Paraguay, Uruguay and Chile. 2008 Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH product range is expanded considerably. The program includes shock absorbers, bearings and belts for cars. 2007 UAB “PEMCO KURAS”, Lubricants production factory in Klaipeda, Lithuania joins Sudheimer Car Technik Vertriebs GmbH. Subsequently the factory was renamed UAB "SCT Lubricants

Man tai keiata kai mano taurega v10 nupirko zmogelis. Salo va katil volvo xc90 paraidaviau, tipo jau uzknisus buvo dyzwliukas… Ble mintyse galvoju, nekazka prasciau tos volgos uz tauregua atrodo, nekazka prasciau vaziuoja. Realiai konkirentas tiesioginis, tai nakuja jis ta taurega paeme… nebent del v10 Nekaltas

bura nepagaunu kampo, tai jei LT lubrikantus gamina jau *pimp…*ovai ar ne?

is atrabotkes tas mannol… i koki triperi is kurio teka per visus galus gal ir galima pilti…i normalia masina as nepilciau (ir nepilu)

Tipo lt tokie loxai kad nesugeba blec supistos alyvos pagamint? Juokiasi JuokiasiTipo edala, vaistus, nafta, lazerius daro o lazkokio lubrikanto nepadarys? Ajkit juokint pijokus toliau

rafi tai ir sakau kad sugeba…is atrabotkes ‘tepalas’ gaunasi

Aš nežinau, kur tu vaflinuotas buvai, kai iš trilitriniu sloiku į maskaradus Lietuvos kuro marmalus liedavom (ten ant trainyko dugno koks centimetras mauro likdavo) paskui tą kontora pora kartų pavadinimą pakeitė ir žiūrėk, jau abugelis galvoja, kad čia kvality podukc. Vaflinuotas, tu tikrai gerai per galvą parp!sc

Pasiskaitykit apie Lietuvos kurą, privatizavimas, kas už jo stovi, atrisit ir galus kas tas pemco, sct, mannol