korc2


korc2

arba ciasy na trusy Juokiasinx prapisou klp 335 kabrika 290kw, nieko ner daugeu. vpyzdu pajameu tevui ant smugio shita, atimsiu nafig zaba, kol ka susirasiu. Juokiasi3 sekundziu sprendimas Juokiasi Juokiasi Juokiasi

O tai MB? Ten buvo tik muliažas? Cha cha

mb neatlaike manes Juokiasi

Juokiasi*skylė* MB…

A nx sebe…tai gi cia paskutinis mados klyksmas…pencinykui bus per zyrna Cha cha

Patinka - perki Gerai

Tevukui bus patogu įlipti/išlipti, per blogus kelius važinėti GeraiBenzas?

Visai daliai taip is sono su tais ratais atrodo. Bet kai bočius sugalvos padangas nusipirkt mes nx tuos r20~

youtube.com/watch?v=yujTiM8yWZ0

R design

Aš T3 prapisOu, antra savaitė sapnuojas Liūdnas iš po nosies nukniso imgur.com/a/Fq8gEUz

Turbut tik uzsipirkt norejo…15min.lt/m/id/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/pasvalyje-bmw -rezesi-i-norfos-vitrina-automobilis-sustojo-alkoholio-skyriuje-59-137 2048

Krwa dasigyvenom, Šiauliuose rokenrole uzsisakyt buchlo angliškai reikia, barmens nebazarina kitaip Kvankt?

man visa diena ausyse mandos zodis- desperacija Cha chaabbz 150km po miesta ardantis nabil- neradau prie ko dajabatsa, isskyrus viena forsunke slapia matos, ir dumas eina biski. ar tai abratke leidzia, ar tarpine po forsunke. jau paciam man zajibal tas mano priekabumas, bet gyva masina. ne visada desperacija desperaciskai. Juokiasiaisku tevas nustebo… as ir sutarti jo vardu supildziau Juokiasireiks cipanut nuo 136 iki 151kw. dirzai keisti neseniai, tai tik tepalai, freezai visokie. vsiuo, gales vazinet. paziurejau padangu kainas… xyu znajet, kad nieko fatalisko. Nekaltas hankookai iperkami. nustebino biski sita volva, as jas vapsie nurases buvau ant penciju, bet visai px vaziuoja. aisku trb 20 255 ratai gelbeja, bet kelia laiko, mieste 100 gali kruizint. tevas visad dzipo norejo, aisku cia ne dzipas, bet supuole da kad zajibalsia as tuos kupus ir kabrikus zet- nieko ner, da parke kad prajibal varianta, ir is desperacijos galvoju paprikolinsiu Cha cha

DesperacijE Taip

Čia tankete Gerai pagyvenusių svajonė Taip manau, geras sprendimas. Bet va ką tu darysi - čia įdomiau Cha cha

ahuyenas aparatas diedui Taip važinės sau patogiai ir saugiai Gerai

Svarbu vel nepripist nigrolo i varikli Cha cha

Atbuliniu isvairuos, kamera galine turetu but, px ten kokius 5km Cha cha