Kontraceptinei vaistai?ka galetumete pasiulyti is geriausiu,kokie neturi salutinio poveikio?

Kontraceptinei vaistai?ka galetumete pasiulyti is geriausiu,kokie neturi salutinio poveikio?

Kaip ir daugelis merginu taip ir as vartoju kontraceptines tabletes,vartoju “Cilest”…noreciau kazka keisti,bet nezinau i ka man keisti,gal turite kokiu pasiulymu?kas yra geriausiai siuolaikiniui jaunimui…pasidalinkite savo patirtimi…as bijau,kad man jos nesukeltiu salutiniu poveikiu… labai prasau Jusu patarimo!!! Nekaltas Apakęs

harmonet Šypsena jei po pirmos tabletes neatliejai-jokiu salutiniu poveikiu, apart siek tike padidejusios krutines nebuna Šypsena be to euro bazej tik 18 lt tekainuoja Cha cha ju niekur ir nereklamuoja todel kad jasmasiskai perka Kietas pati vartoju jau beveik metai Kietas bet pries tai pasitark su ginekologu, nes jos netinka sergancioms kai kuriomis ligomis!

nueik pas ginekologe ir jos paklausk apie vaistus, pasakyk kokias vartojai, ir kad nori dabar kitas… ji tau patars… nes siaip ginekologes labai pyksta kai pradedi pati be jokios daktares patarimo gerti vaistus… man etaip apreke Baisu bet nieko, po to israse kokiu reikia ir va jau geriu… o krutine tai mnau nuo visu dideja Girtas

kad siaip esu sveika kaip ridikas,bet pasakyk,kokiomis ligomis sergant negalima ju gerti

siai as jas pradejau gerti su gydytojas zinia… bet as nezinau ar galima taip staigiai keisti tabletes,ar reikia palaukti kazkoki laiko tarpa?

kontracepcija.lt/vid.php4?menu_id=75&lang = rasi kas tau tiks Cha cha

nu tu ir duodi Apakęs tai kai gerei savo kontraceptines skaitei nors karta lapeli informacijos? Nekaltas sakau nueik pas ginekologe !!! tau ji israsys…

zinoma,kad skaiciau,bet pas mane tokiu ligu nera

tai aisku galima keisti… tik reikia praet gerti vel is naujo, pirma menesiniu diena

nu tai viskas ciki tada… Mirkt ko nervuojies

Visos jos gi tures salutiniu poveikiu…cia jauciu mazai kam is pat pradziu nebuna vieno ar kito salutinio poveikio…bet kaip jau daugelis sake,tai zinomwa geriau pas sawo gydytja nueik TaipO beje…jei jau geri tas,tai kam jas keist?

eik pas daktara per kelsi kartus suras kaip tik kokei tinka. Visi turi salutini poveiki, nes dauguma su hormonais o jeigu ne su jais tai dar su kokiu velu… Kanda Liūdnas Laimingas

niu tai va harmonet tuo yra gerai, kad jos viena fazes, ty norint pradet vartoti kitas nereikia daryti pertraukos. o rimtai kodel tu su ginekologe nepasikonsultuoji, as tai mintinai visu ten isvardintu ligu nepamenu Nekaltas geriau pas gydytoja Taip juk jei jau vaikstai tai negi sunku dar nueit?

zinoma,kad nesunku neuiti… Šypsenapabandysiu pasikonsultuoti kada nors

Juokingas temos pavadinimas. Visi kontraceptikai turi pashalini poveiki. Cha cha

TaipIr ateity visoms be išimties jie turės vienokių ar kitokių pasėkmių… Nežinau

zinoma, plones pinigine, nuo geguzes men. minetieji harmonet pastoviai brangsta Juokiasi

jo Nežinaubet ka padarysi… o tu ziurek nekvailiok,nueik pas ginekologa-nemazyte gi,nera ko bijoti Nekaltas

o kam butent jas keisti ?! as pvz nejaucio jokio salutinio paveikio