Konkursas

KonkursasGerai

Cha chaĮprasta rinkti pačius geriausius, gražiausius, protingiausius, o mes išsirinkim:**1. Ignoruoju-iausią 2. Baisu-iausią 3. Piktas-iausią 4. Negražiausią 5. Kvailiausią 6. Žliumbikas (-ė) 7. Kiečiausiai nukrypęs(-usi) 8. Byšky naglas(-a) 9. Naivuolis(ė)(**Siūlykit kandidatūras arba patys siūlykitės Gerai Argumentuokite, kodėl skiriate tokią nominaciją. PS Please, nepamirškite humoro jausmo Mirkt

AS Laimingas

TaipRydvinas (solidarizuojuosi)

Pavargęs

kas? Nekaltas

Baisu- tai aš…komentarai nereikalingi…

Nepamirshkit ir manes Cha cha

1. nu čia aš nelaimėsiu…neturiu tokios Ignoruoju kaip tvarto vartai… 2. praleidžiu… 3. o. Gerai…piktas iš prigimties…ir naglas kaip 7 p.derastai… 4. oooo…patytumėt mane po daugiadienių…uuujjj…net prisimint baisu…veidrodžiai skyla…(o šiaip tai gražus labai) 5. o čia aš nedalyvauju…(baisiai jau protingas esu)

tai dabar visi pretenduos …kad tik ka nors laimetu Juokiasi

o jie nagli buna Juokiasi

nu manau kai 7 tai visi nagli pasidaro…

Džiugi žinia LaimingasJau turime kandidatus Gerai Baisu -JOKŪBAS Piktas -eixo Negražiausias -eixo paxmielnas

o gal ne nagli, priekabiavo gal kai trezvas buvai …

Naudodamasis suteikta proga pasisakyti, norėčiau perduoti nuoširdžiausius linkėjimus savo artimiesiems ir tolimiesiems, ir visai nepažystamiems, ir vienu žodžiu, visiems tiems patiems patiems ir pačioms pačioms LabasSėkmingų rinkimų Laimingas

kodel as niekur netinku ir niekad nelaimiu konkursuose??? Žliumbia

tai aišku bandė…aš gi labai gražus Tūsas

O Tave kur kišti? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

ok, specialy for you Gėlė nominacija bus -Žlimbikas(ė) Gerai

aciu Žliumbia (p.s. cia is dziaugsmo)