Konfliktai su mentais, gal kas turi ka papasakot?

Konfliktai su mentais, gal kas turi ka papasakot?

Taigi nutiko man tokia situacija sustabdo mane mentai. Nezinau uz ka. Atejo ir iskart pareikalavo dokumentu, nei prisistate, nei pasake uz ka stabdo. ir isvis ten patrulis paprastas, net be masinos. Aisq nebuvo pas man tech. apziuros, bet lapa turejau, kad ja pereidinejau ir kad reikejo kai ka patvarkyt. As pasakiau, kad masina tvarkinga ir vaziuoju pakartotiniai apziurai. Nu bet jiems px buvo. Nu tada as ir savo ozius rodyt pradejau, ir pareiskiau, kad pareigunas mane sustabdes neprisitate, ir nepasake uz ka sustabde. Jis man parode i savo zenkliuka ir sako ziurek, bet nei vardo, pavardes nei pareigu nepasake. Israse man max bauda uztai kad sakojausi, bet as paaiskinime isdesciau viska apie pareigunu elgesi, ir pareiskiau, kad nesutinku su mano sulaikymu. Tai dabar nzn ka daryt ir nekankint ir sumoket ta bauda ar eit iki galo, ir apskusti nuosprendi. Šypsena

o pasirashei po bauda?

Pasirasiau, kad su protokolu susipazinau. Bet su mano sulaikymu nesutinku. Šypsena

Elgesys netinkamas pareigunu, bet tavo pazeidimas tikras. nepamirsk to MirktMan buvo smulkus niuansas, kai buvo prisikabine kad TA lipduku nera, nors TA turejau,kuri dar metus laiko galiojo. Tiesiog buvo nauji numeriai ir sena tech.apziuros kortele. SIek tiek pasigincyjom,bet draugiskai ir jis mane paleido, pasakes,kad dabar ispejimas,o kita karta bus bauda. Nusijuokiau, sakau “gerai,gerai” Cha cha o uz tai net baudos duoti negali Cha chaAisku viska susitvarkiau,del sventos ramybes…

Nesuprantu, nx pries mentus sakotis. Kiek kartu yra buve (beje, prie Kauno kaip taisykle), sustabdo tiesiog seip - pavarto popierus, net pasisveiktinti pamirsta, nebekalbant apie kita privaloma litanija, ilenda per langa iki puses i salona, ziuredamas ka as kur vezu, notrs seip man tiesa sakant px - paprastai nieko nelegalaus salone nebuna (ai, kazkada pasitaike - bagazinej raugintu kopustu kalnas Juokiasi)u, o jei mashke netvarkinga ar kazka padarei - tai ne mentas kaltas. ir ju bendravimas yra tiesiogiai proporcingas tavo bendravimui su jais. Psichologija paprasta - sitie zmones su visiskais daunasi prisibendrauja tiek, kad isgirde panasia leksika ar zajavkes ir lyg ir kulturingai atrodancio zmogaus, pradeda issiknisineti kaip is eilinio pacuko. Tu mandagiai - jie mandagiai. ir viskas…

Baudą vis tiek sumokėsi, parašo nedejimas negelbsti nuo nieko. Jeigu jie buvo du, tai antras gali būti liūdininkas, kad buvai sustabdytas. Patrulis gali sustabdyti, net tasmsiu paros metu, tačiau gerai apšviestose vietose “Patrulinės tarnybos instrukcija” (bėje prieštarauja KET). Jeigu anas neprisistatė nereikėjo rodyti dokumentų o iš karto pareikalauti prisistatymo ir už ką sustabdė, nes tave gali sustabdyti trim atvejais: 1. Padarius AKYVAIZDŲ KET pažeidimą. 2. VYKSTANT reidui. 3. Perspėti apie priekyje esančia kliūtį. P.S. Tokiem atvejams visada turėk policijos pasitikėjimo telefoną 852725372

  1. niekas taves nesulaike. 2. kadangi technines tikrai nebuvo, nelabai idomu is ko pareigunas nusprende k.e.t. pazeidimas akivaizdus ar ne (gal is lipduko ant numerio). 3. tai, kad pareigunas pazeidzia instrukcija, neatleidzia taves nuo pareigos laikytis k.e.t. isvada - jei pazeidei, tai buk vyras ir susimokek bauda. patarimas savo teises ginti nuosekliai - iskart klausti pareigunu kas tokie, kodel stabdo, kokios problemos. matysi, kad issipsneja - apsviesk ginco perspektyvas, nurodyk ju klaidas, skambink 112 ir t.t.
  1. negali. 2. nebutinai 3. visiskai teisingai
  1. Gali Taip Parašas parodo, kad tau ne už akių surašytas protokolas Mirkt. Prieš tai patrulis susisikeia su nuovoda ir praneša apie tai, jeigu vis tiek nededi, antras patrulis teisme gali paliūdyti, kad iš tiesų tu ten buvai, taip pat jie gali rasti liūdininkų Mirkt2. Būtina, neapšviestose kelio ruožose policija privalo būti su patruline mašina ant kurios nudažyti skiriamieji policijos ženklai su injugta RAUDONOS ir melynos spalvos švyturėliais, jų turi būti ne mažiau kaip du Mirkt

Bėje tech paso nereikia duoti Cha cha, nes tam tikslui yra lipdukas ant numerio Cha cha

Jo, viena ju turejau priklijuoti lipnia juosta. Negana to, kad visiskai isbluko ir is 10 metru nelabai matosi, (cia pernyksciai), dar ir krenta Kanda

kazka suspangai ! techninis pasas- yra automobilio dokumentas, kuriame nurodyti automobilio duomenys NekaltasTA (technines apziuros) talonas- patvirtina kad automobilis yra techniskai tvarkingas Nekaltas

Paskaityk KET.

Nekaltas

  1. Motorinės transporto priemonės vairuotojas privalo su savimi turėti ir duoti policijos pareigūnui patikrinti: 61.1. Lietuvos Respublikos teritorijoje galiojantį vairuotojo pažymėjimą; 61.2. transporto priemonės registravimo ir valstybinės techninės apžiūros dokumentus; 61.3. įstatymų nustatytą draudimo dokumentą; 61.4. krovinio vežimo dokumentus (pagal aplinkybes - ir kitus šių taisyklių 236, 238, 250, 260 punktuose nurodytus dokumentus). o va lipduko tai gali ir nebuti.

Sorry, mano klaida

tai gerai, nes pas mane ir nėra-vėjas nupūtė Cha cha

  1. gali gincyti ir, beje, sekmingai. 2. jei idemiai skaitei instrukcija, matyt pastebejai, kad tai tik rekomendacija. nuo kada “rekomenduojama” tapo “privaloma”?

Va,kaip ir man buvo Taip Zinojau,jog nebutinas lipdukas,o man gasdino bauda israsyti Cha cha tai delto teko biski padiskutuoti. Idomiausia buvo kai jis man sako “Einu pasitarsiu su kolega” Cha cha kolega stovejo toleliau sone,cia pestieji pareigunai buvo…labai kysio norejo,bet negavo Cha cha visada pripazistu savo klaidas ir pazeidimus,kai juos bunu padares- bet kai nepadariau nieko,o bando kazka paisyti-niekada nesutinku NeZodziu biagesi ispejimu ir pasakymu, jog kita karta bauda bus Šypsena