Kondicionieriu tikrinimas - uzpildymas Kaune

Kondicionieriu tikrinimas - uzpildymas Kaune

Taigi susiduriau su nauja problema - kondicionieriumi…

Reiketu atlikti patikra ir uzpildyma freonu. Masina Audi 80 B4. Vieta - Kaunas. Maciau Zerutyje yra Bosch centras…

Kokie atsiliepimai ir kokios rekomendacijos butu vietu kur tai galima atlikti Kaune.

priesh metus tvarkiau tokioj vietoj taikos prospekte. padare gerai. atrodo, kad viskas ten tebera. surasti taip: vazhiuoji nuo telekomo link akluju sankryzhos; mazhdaug 150 metru iki akluju sankryzhos yra privatus namas po deshine su ishkaba apie kondicionierius.

Kazkada senai maciau reklama iskabinta , kad klimas pildo Draugystes gatvej vaziuojant nuo buvusios Bangos kairej pusej netoli Landijos (jei ten dar vis yra) koloneles.

jutoj pildo, mano tarnybinę auto ten varė kitas servisas, tai lyg ir padarė, tiesa po kiek laiko visai numiro kondicionierius, tik nežinau nuo ko Šypsena

Prieš kokį menesiuką ir aš pildžiausi kondicionierių jau minėtamae Taikos prospekte, netoli aklųjų kombinato. Patikrino sistemos sandarumą ir užpildė. Kaina 150 lt (jei pildo freoną + tepalą), 120 (jei gerai pamenu) jei tik freonas ir 60 lt jei pildai pardavimui.

Kolkas veikia. Šypsena

šiai vasarai turbūt neprireiksCha chajei taip ir toliauCha cha

rytais net peciuko reikiaCha cha

nuCha cha
gal kas žinot vasarai prognozęNekaltasCha cha

zinau Šypsena reikes visa vasara peciuku Cha cha

zinau uz sauletekio ten tvarko (dainaos rajonas)Labas

Raudondvaris issikeles
taisiau pas juos - tai i kompresoriu sudejo ne tas tarpines ir man jis paskui leido vistiek nors saibas paeme
vien zodziu netaisyciau ten antra karta
Taikos esantys - gerai taiso ir tikrai savo reikala ismano

Pirkau keleta detaliu, bet tvarkiau Marijampoleje, dvigubai pigesnes kainos ir rezultatas tas pats.
Pildymas 60
Tepalai 20

kam moket brangiau jei galima pigiau uz ta pati rezultata?
Freona supyle gera…