Kondensatoriai

Kondensatoriai

  1. Kam jie reikalingi kompiuterio pagrindinėje plokštėje? Dėl kokių priežasčių jie ima kartais ir nusprogsta (išsipučia)? ------------- 2. Jeigu noriu pasidaryti iš buitinės srovės (50Hz, 220V) į 12V nuolatinę srovę, man reiktų transformatoriaus sumažinti įtampai, diodo padaryti srovei viena kryptimi. tačiau ji tebebus pulsuojanti. kad ji visiškai išsilygintų, manau reiktų kondensatoriaus, kuris, netekant elektraos srovei, išsikraudamas ją paduotų. to pasėkoje būtų nuolatinė srovė. Bet dar reikėtų kaip nors automatikšai sumažinus įtampą sumažinti ir ženkliai padidėjusį elektros stiprį. Tam mano manymu reikėtų laidininko su didele varža… pataisykit jei klystu.

tu durnas ar savizhudis?..

DAINe, liaukis.

Jei vietoj tranzistoriaus pastatysi transformatorių, gal ir nesibaigs labai blogai…

jau matyt nepastate…AtA…

Jis turejo uomeny trafa manau Cha cha

Nezinau kodel, bet, matyt, daugelis pradedanciuju maiso tranzistoriu su transformatorium Šypsena. Temos autoriui: Kondensatoriai gali issipust nuo karscio, nuo per aukstos itampos labai garsiai atsidaro kondo virsus Šypsena.

Pradžiai paskaityk electronics.howstuffworks.com/capacitor.htm

nu ok…transformatoriu… Cha cha. bet kam kondensatorius reikalingas mamkėj? žinau, kad jis trumpam gali sukaupti elektros krūvį ir labai greitai jį “atlaisvinti”. kam kompui to konkrečiai reikia? p.s. niekas tai ir neatsakėt, kaip padaryti nuolatinę srovę. žinoma, praktiškai reikėtų pasistengti, bet teoriškai…

Motininej elektrolitiniai kondensatoriai reikalingi tam, kad islygintu srove, kuri eina i procesoriu. Kaip is kintamos padaryt lygine? Paprastai. Transformatorius, diodu tiltelis (4 diodai), kondensatorius.