Kompas strigineja - ka daryt?

Kompas strigineja - ka daryt?

Turiu maza problema. Gyventi netrukdo, ale truputi nervina.

Paleidziant kiekviena nauja programa, po kliktelejimo pele dar praeina kokia sekunde ar dvi, kol kompas sureguoja ir pradeda ta programa kraut, t.y. diska sukti ir t.t. Atrodo, kad kompas turetu buti visiskai apkrautas, kad taip pasileidineja, bet net tik po uzsikrovimo, ant "tuscio kompo" - lygiai tas pats.

Pastebejau dar viena dalyka: perinstaliuodamas antivirusine programa, isinstaliavau NAV2003, ir trumpai dirbau be jokio antiviruso - kompas skraide, dirbo normaliai, jokiu gliuku, viuskas pasileidzia greitai. Iinstaliavau KAV 4.0 - vel tas pats stabdymas. Kame problema?

Mano kurinio konfiguracija:
Biostar M7NCD (dirba FSB=266Mhz rezimu, nes procas toks)
Athlon XP 1900+ Polomino
256MB DDR RAM ("Nanya", gan pigus no-name’as)
GeForce 5200 128MB (Palink)
Maxtor 80GB 7200rpm Cache 2MB

Zodziu, value for the money. Gal cia atminties mazoka ir del to toks sh? Nes dabar pvz. rodo 85% uzimtuma (6 IE langai, outlookas, antivirusas, ir dar pora programu).

Help! Kaip man spresti sia problema?

Dekui is anksto.

pabandyk padidinti swp failo dydi.

.swp file’as ir taip didelis.

Siuo metu yra tokia situacija:
swap file: 618MB, utilizacija 46%
fizine atmintis: 256, utilizacija 83%

Kas nors ne taip?

tai jai lagina kompas paziurek kiek atminties ekvoja ir kaip procas apkrautas jai aisku pas tave OS XP siaip jai ne tada jau bedos,reikia ziureti tada gelezi,siaip nuo programu mazai kada kompas lagina.

O tos pora programų ne Kazaa? Gal kartais spyware’u prisigaudei? Negali tiek eikvot atminties tos programos. Pažiūrėk kokie taskai ir servisai sukasi.
Z.

naudoji kaspersky saunuolis
tik jis stabdo kompa. gali buti viena is priezasciu nes kompas nera labai galingas. siaip naudok norton utilities pabandyk pracekinti paskui pravalyk siuksles kompe *.tmp gali viska trinti.
jai vistiek strigs persikrauk windowsus!

Gal geriau sumesk koki AVG arba Panda antivirusa, jie zymiai maziau tarmozins!

AVG naudoju jau seniai,jokio tarmozinimo,nesvaik.

Ex, mano zveriukui turbut smegeneliu truksta - vat kur problema.

Pirmiausia, pas mane:

• Win XP Pro SP2;
  • automatiskai kraunasi: KAV, virtual daemon, acro tray (acrobat 5.0), ctfmon ???, KernelFaultCheck, NvCplDaemon (paskutiniai du kazkokie mistishki standartiniai vindausiu servisai)

Tik uzsikrovus, be nieko: fizine atmintis naudojama apie 40-60% (256MB), swap failas - 21% (618MB).

Procas nera apkrautas - ramybes busenoje (nieko smarkiai nedarant), 0-4%. Bet paleidziant programa - apkrovimas sokteli iki 100%, pakabo kokia sekunde, krenta ir tada programa ima krautis. Komentarai del to?

Kazaa nenaudoju, spyware tikrai nera - periodiskai valau su adaware. Procesus irgi visus perziurejau - visi pazistami arba sisteminiai.

Diskas pas mane splitintas i dvi dalis - vienoje (4GB) sedi sistema, kitoje (like) - visa kita. Gal laisvos vietos mazoka? Arba diska reikia defragmentuoti? Nes dabar C like 1.5GB, D - 0,8GB. Bet net kai diskas buvo svarus, nefragmentuotas ir tustokas buvo lygiai ta pati problema.

Temp direktorija pas mane priziurima, beveik tuscia. Ka realiai cia gali padeti Norton Utilities? Tik greiciausiai istrins nereikalingus failiukus, registro irasus ir vsio?!

Gal tai ir antivirusas, bet nelabai norisi ji isinstaliuoti Cha cha KAV veikia gerai. Del AVG nezinau, bet skaiciau palyginima KAV’o su Panda Titanium - Panda tikrai maziau uzima resursu, bet KAV’as lenkia profesionalumu, tad likau su juo.

Nu i co? Vadinasi, elementariai reikia atminties imesti daugiau - turetu viskas issispresti, nes procas pakankamai veza. Nieko labai jau stebuklingo su greitesniu procu neisspausiu. Esu mates ir letesniu kompu, kurie veike kaip bitutes su maziau resursu rijancia OS ir kokiais 512 ir daugiau ramo. Klausimas - kiek ramo reikia imesti tokiai sistemai, kad ji galetu laisvai kvepuoti? Dar 256? Ar dar 512? As suprantu, kad kuo daugiau, tuo geriau, bet cia klausimas - proto ribose.

Paarduok

nu nzn, man tai tas antivirusas itariai atrodo. Nors pas mane Athlon 1800, bet kai isirasiau panda tai WinXp vos pasikrove ant safe mode’o.
geriausia tai israsyt koki nedaug resursu eikvojanti antivirusa be 3d tranparentu ir visu kitu nereikalingu pribumbasu. pabandyk AntiVir XP http://www.hbedv.com virusus gaudo kaip reikiant ir neeikvoja daug resursu.