Komjaunuoliai nelygu abejingumui

Komjaunuoliai nelygu abejingumui

Siandien ziurejau toki idejini tarybiniu laiku filma apie mokykla ir komjaunima. Juk kokia buvo tuometine morale: buti ismestam ar nepriimtam i komjaunima - nepagarba, talkos, isipareigojimai ir ju vykdymas - auksciausioje vietoje, o ju nepaisymas - pasmerkimas komjaunimo komiteto posedyje, komjaunuolis turi rupintis ne tik savimi, bet ir aplinkiniais ir t.t. ir pan. Niekad nebuvau komjaunuole, bet pamenu tuos laikus, kad tikrai draugiskesni zmogai vieni kitiems budavo Taip GeraiO va uzvakar rode laida per TV, kaip policininkas su sebrais Jurbarke vaikinukus suskalde su lazdomis, juk visi kaimynai gidejo, kiti pro langus mate…net policijos nesugebejo telefonu iskviesti Blogai

atmetant ideologinius reikalavimus - oarštiškumą, komunizmo garbinimą - tos jaunimo organizacijos (dar ir piionieriai tokie buvo) ne toks jau blogas dalykas buvo… bent jau doriniai reikalavimai…

aha, tais laikais nemencines miske dar nemazai bunkeriu buva. tai as su kitais kamjaunuoliais eidava i mokindavomes krutine ambrazura uzdengineti

aha, ypac mokymas nuo mazens skusti artima savo

tai uz ka neprieme? Nekaltas

uz tai kad niekam nedave…

Negi nori pasakyt, kad dabr skundiku ner? Apakęs Paziurek kas daros STT uz KGB baisiau Baisu

gal dar nuo žmonių priklausė kurie vadovai buvo… mano klasiokai iki šiol prisimena vieną vaikėzą nusodintą už taqi kad buvo mane įdavęs…

komjaunuolis = nesusitupejes komunistas be politinio atspalvio gaunasi nesusitupejelis Nekaltaso kiek tokiu buvo Apakęs tame tarpe ir as Cha cha

Jaunatviskas uzsispyrimas - individualizmas - “ne taip kaip visi”…nezinau ar ka praradau, bet… Tiesiog siundien per ilgai filma ziurejau ir pernelyg gilinausi i morale Cha cha, bandydama atrasti pozityva Liežuvis

Komjaunuoliais daznai buvo jaunuoliai, nejau tikiesi is ju susitupejimo, jei net 30+ daugiau nei puse, nesusitupeje? Cha cha

hmmm, Nekaltas Nekaltas o aš įstojau, nes tėvai neleido Nekaltas

Ir neduos Liežuvis

nevisikai teisi esi. komjaunuoliais tapdavo jauni, bet jei netapdavo komunistais, tai taip ir likdavo komjaunuoliais iki senatves. p.s. nors as pavyzdziui, tai budamas nesusitupejes jaunuolis isstojau is komjaunimo partijos, bet tai jau atskira istorija Laimingas

tai gali būdamas susitupėjęs jaunuolis iš naujo į ją įstoti…

Komsomolas tai dar toliau, smagu kaip mane i pionierius uzrase… Apakęs Tai va, is kone visos mokyklos vienas pasiploviau ta diena: nenorejau but pionierium Kietas Tai kita diena atejo pionieriu vyriausioji ir sako ‘taves nebuvo, bet visvien priemem’ Apakęs Ir dar raisti padovanojo (kiti patys pirkosi). Va taip buvo sauniojo Breznevo laikais Gerai

gera mintis. einu ieskoti Taip

Taip Viska na sarom gaudavai Taip ir naryste kainavo tik 2 kap. Liežuvis Juokiasi O dabar partijos nariu norint buti, reik simtais nario mokesti moket Apakęs

Komunisto nario mokestis irgi ne kelios kapeikos buvo, tisiog jis ‘atsipirkdavo’, juk nesunkiai gaudavai geresnes pareigas. Tik butinosios tarnybos salagoms zinau komunisto mokestis buvo panasiai kaip ir komsomolco Šypsena o komsomolco turbut 7kp (armijoj ir ju nereikejo) Cha cha