Kolekcionuoju suzadietuviu ziedus. Duokite jei turite!

Kolekcionuoju suzadietuviu ziedus. Duokite jei turite!

Nutariau Kolekcionuoti suzadietuviu ziedus…jei turite bent viena butinai sakykite…man ju tikrai reikia. Ka darysiu? Atiduosiu labdarai!..ne negalvokite kad ash toks minkstaziaunis…islydsiu ir pasidarysiu gera rusiskai grandine ant kaklo… Taip

O man atiduokite atliekamus litus. Ką darysiu? Nusipirksiu mašiną, o jei išeis ir namą Gerai

kokius dar atliekamus? atliekamus… atliekamus… pigus maistas shun… davaite visa taupykle Kiaulė unts stala Kietas

gera mintis, reikės iš ex’o sutuoktuvių žiedo ką nors pasidaryti Gerai Gerai GeraiVis vien jam ant piršto nebeužlenda. nei jis jį prisimena. reiks vtichoria ką nors pasidaryt JuokiasiTik prieš tai reikia paslėpti savo auksą, kad nenupi*stų Kanda PiktasGeriausia, viską išsinešiu darban Gerai Gerai GeraiLabai saugi viečikė Kietas

Nes jis lombarde prakalė dukters grandinėlę ir mano pakabuką su smaragdu Piktas Kanda Piktas Kanda Piktas Kanda Ignoruoju

Kaip gerai, kad ziedo dar neturiu, tai ir jums neduosiu Liežuvis

Kolekcionavimas atima ne tik daug laiko,bet ir pareikalauja nemazai investiciju…o tu sakai “duokit” Baisu

sakyk “parduokit”, tada snekesimes Cha cha

duoti nebent tik per veida galima… Nekaltas

Aš tik keičių į… Taip

Galiu perleisti 2 uz prieinama (lengvai prieisi Taip) kaina. Tik praba nevienoda, kaip ir suzadIEtiniai Mirkt

Reikejo anksciau klausti,duriau pries diesietka metu,skrandis gurge, o ka daryt Nekaltas

tipo 333 prado? Apakęs

zandai neplys? Nekaltas