koky spalvota padoru mob paimciau uz 400lt?

koky spalvota padoru mob paimciau uz 400lt?

zodziu uzpiso mane nokia 6510, siom dienom zadu ja parduoti ir dasimetus koki 100 pasiimtui spalvota su polifonkem. Gal galit padeti issirinkti?
siaip noreciau pabandyti koky samsunga… ka manot? Labas

uz kiek savo 6510 atiduotum ???

Nauja m55 arba c100 pasiimk, geri aparatai. Nors as, ko gero, imciau t68i. Pasenes siek tiek, bet visgi verslo klase Gerai

dabar kaip tik kainas ziuriu
Mirkt

Siaip c62 neblogas… Tik javos ner… Liūdnas

SE T68i geras daiktas, Siemens M55, na o Samsungo C100 neimciau daug minusu pries anuos turi, jau vien tas mazas ekranas…

o kokia jo bukle ?

nu as nedvejociua del samsungo c100, bet irgi va man beda kad ekranas mazokas Ne

As tavo vietoje imciau siemens m55Taip

is pradziu galvojau kad c100 lievas Šypsena bet kai palieciau is arciau ir pasinaudojau tikrai imciau ji vietoj m55 nors rezoliucija normali Šypsena

m55 neblogas geriau ji pirk jo akumas geriasnis ilgiau laikoLaimingasTaip

tik ne t68i jau atgyveno(256spalvos). as tai imciau c100: ekranas zjb(65000 spalvu), polifonkes geros.

Nokia 3510i

paziurek dar Siemens C62. Spalvu maziau nei Samsung C100, bet dizainas geresnis

Na o man M55 ekranas žiauriai lievas pasirodė. Jau geriau be spalvoto, nei su lievu spalvotu Mirkt

P.S. Mano nuomone dar pasilaikyk tu tą 6510!

geriausias tai mano manymu m55 … Šypsena

va pas mano draugus yra ir m55 ir c100. tai man viskuo c100 lenkia Taip ekranas tikrai mazhokas, bet uzh tai atrodo Gerai aash tai tik c100 imchiau Labas

c100 tikrai puikus telefonas pats turiu ir man netrukdo nei mazas ekranas nei tai kad nera mms tikrai tai nieko nereiskia na bent jau man taciau wape jam atsisiusti tai labai problematiska tad manau imk3510i tai tan tiek visko prisipumpuoti gali be to jinai kainuoja 350 nauja…

nu zodziu turbut imsiu c100, tik reikia saibu dasideti Cha cha