Koky mibilu patartumet imti uz 400-600lt?

Koky mibilu patartumet imti uz 400-600lt?

Taigi, koky mobilu is Siemens ir Nokia patartumer pirkti uz 400-600lt.
Daugiau manau uz mobilu neverta isleist.

Ziurint kokio nori, aisku, spalvotas neiseis, o jei nori puikaus verslo klases telefono, tai 6310 pasiulyciau. pats turiu ir jokiu nusiskundimu. tai va.

Bet omnio puslapyje jis 1000 litu. Is kur tu emei kainas?

kaip tai neiseis spalvotas…iseina erikas T68i…Šypsena…o siaip yra tu variantu nemazai Nekaltas

siiulau :
Ericsson T39m
labai fainas ir ilgai laiko batarke, ir siiap labai cool

man atrodo kad uz tokia kaina gautusi spalvotas, be antenos ir su dideliu ekranu,su gprs, wap ir mmmsŠypsena pwz ericsson t300

O tu naujo nori ar padeveto?

Naujo

as siulyciau 6510 nokia

iseina SE t68i arba motorola t720. spalvoti ir siaip neblogi telefonai

labai smarkiai pritariu del T300 Mirkt

t 68 jau senas modelis(tikrai nevertas demesio)o motorola gal butu ir nieko,bet bent man tai jis perdaug griozdiskai atrodo.

Pirk ne is salono! Esu macius Nokia7210 uz 500lt(spalvotas ekranas, fotikas) ir Erikas t300 labai geras. Bet dar ir be ju yra.Tikrai daug pasirinkimu!Taip

Imk Nokia 3310 Šypsena Visai nieko aparaciukas Nekaltas Pats naudoju Šypsena

[dF]

Uz 600lt omnio skelbimuose t68i iseitu. Geresnio telefo uz tokia kaina nelabai ir gausi: visos funkcijos, kuriu tau prireix ir dar gerokai daugiau. Ir net su spalvotu ekranu. Laimingas

Na jau,7210galima gaut uz 500lt,bet jame nera fotiko. Imk 5100

Gerai T68 geriausias variantas

NOKIA 3510i jau tik 760 lt! Pats fainiausias telefonas uz tokia kainaŠypsena spalv, su wap ir gprs, priima mms… ir batke ilgai laiko! Pati ji turiu ir dabar is jo jums rasau! Šypsena)

NOKIA 3510i jau tik 760 lt! Pats fainiausias telefonas uz tokia kainaŠypsena spalv, su wap ir gprs, priima mms… ir batke ilgai laiko! Pati ji turiu ir dabar is jo jums rasau! Šypsena)