koks petro mob. nr. kuris kaune pardavineja motociklu dalis?

koks petro mob. nr. kuris kaune pardavineja motociklu dalis?

parasykit nes jis jau 3 diena neskambina o detaliu reik (kaip ir visada aiskiai uzmirso)

zinau tik kad gyvena vilijampoleje patrimpo gatveje, dagyvenk iki sestadienio ir turguje prie vartu pasigausi. jei jau visai negali kentet galiu vakare namie pabandyt paieskot.

o man reikia varikli sudet iki sekmadienioLiežuvis noriu pasvaznet

+37068895434-petras(aleksoto loxas Šypsena )

kodel loxas? be atminties ir tiek, bet pas nieka pigiau nera, tik gal pas ta kamaze, daug kartu esu ji apgavesŠypsena salnika kuris kainuoja 17lt nusipirkau uz 5lt

kodel loxas? be atminties ir tiek, bet pas nieka pigiau nera, tik gal pas ta kamaze, daug kartu esu ji apgaves salnika kuris kainuoja 17lt nusipirkau uz 5lt

tas salnikas tada 2lt kainawo jam… jis ish wisokiu kaimu tokio welnio gauna, kad bbd…Mirkt

Chebryte, nusvieskit kur ty pas jus tas moto ar ju daliu turgus vyksta. Kokiom dienom, kur tiksliai, kadu ir t.t. Kuo ten targavoja, ar tik naudotom detalėm ar ir nauju yra ir kokiem baikam, ir bla, bla, bla…Mirkt
Gal kadu prisiruosiu atlektCha cha
Is anksto dzekingas uz issamu infoŠypsena

kaune aleksoto turguje (prie vartu) sestadieniais prekiauja toks petras (liaudyje paplites vardu KAM-KO-REIKIA), jis ten stumdo rusku motcu ir jawu dalis. tipo jis naujas is kazkur atsiveza, o devetas superka papigiai ir stumia,dar prekiauja naujais akumais, gaidiskais salmais, sudroztom britvu ir ciopu padangom.nors galima rasti ir geru dalyku pvz daug kas perka pas ji baltarusiskus posukius po 12lt, as cz 500 nauja stuma su ziedais uz gera kaina pas ji pasiemiau kadaise.