Koks maistas tinka seniems sunims?

Koks maistas tinka seniems sunims?

Turiu problema, perku sausa maista mazo aktyvumo sunims, bet mano ciucka nelabai nori ji esti. Pries duodama truputi dar ir pamirkau sultinyje arba vandenyje, nes sausu is vis nesukramto. Bandziau pirkti spec. desras su
kepenelemis ir panasiai, bet i jas net neziuri. Labiausiai vertina tai keptus blynus, tikriausiai jau visa gaminimo procesa ismoko.
Blogiausia tai, kad mano sunytis pasidare labai kudas, jei ne gaurai, tai butu geda ir i lauka isvesti. Gal kas kokiu patarimu, kaip toki suni maitinti turi?

Seniems šunis tinka maistas skirtas seniems šunims Mirkt o blynai tai ir jauniems netinka Cha cha

Shiaip mano senieji irgi nelabai nori vlgyt Seniora, ar Sensativa, tai ir valgo maista skirta jauniems, kartais AdultaAš nekaltas Nezhinau, gal jiems ir ne labai gerai… Ai vistiek ash ne stovesiu ir ne zhiuresiu, kad jie vienas ish kito maisto ne vogtuŠypsena

o kiek tam ciuciui metų kad sauso maisto nesukramto?ir kuo jis buvo anksciau šeriamasŠypsena

Siaip as perku savo suniui "doko senior" Praktiskai tai vienintelis profesionalus maistas skirtas butent seniems sunims. Maniskei jis labai patinka, tiesa jis nera pagrindinsi. Pagrindiniu vis tiek isliko koses ir pan.

Niekada nepripazinau ir nepripazinsiu maitinimo viena rūšimi. Kas tai bebūtų, jaunas ar senas šuo, visada kaitalioju: tai suasas maistas (bet bent 3 firmu mišinys, nes pats neragauju Cha cha, nezinau, kokios kokybės, o reklamos yra reklamos), tai atraižos, tai vištų galvų ir jautienos plaučių mišinys, tai šundešrės. Žinoma, pasitaiko, kad ir 2-3 dienas maistinu tuo pačiu maistu, bet įvairovė, manau yra būtina. Užtenka pagalvoti jei mane kas imtu vienu ir tuo pačiu, kad ir delikatesiniu maistu maitinti ir tampa aišku, kad taip daryti yra blogai.

Ka reishkia nelabai nori esti? Kiek paru ishbuna needes? Ar bandete principingai zhiureti i shi reikala? Negi ish karto puolate kepti jam blynu,kai tik nusisuka nuo sausiako? Mano pacios senasis shuo ishgyveno iki 14 metu, paskutinius 6 buvo sheriamas sausu. Ash sheriu savo shunis amerikietishku "Nutra Nugets". Taciau nelabai megstu Light’us ir Senjoru’s. Man labiau prie shirdies maistai jautriems ir alergishkiems shunims. Jie nera per daug baltymingi ir riebus, taciau lengvai isisavinami ir shunys juos daug mieliau valgo. Pabandykit Nutra Nugets Lamb&Rice. Tikrai turetu patikti jusu shuniui. Sultinio ipilti galite, nekenkia. Tik nesugalvokite seno , shuns sherti kombinuotu, t.y. ir naminiu ir sausu maistu. Maisto ivairove shuniui - kelias i kapus.Šypsena Ish biologijos pamoku turetumet zhinoti, kad shuo yra mesedis gyvunas, tuo tarpu zhmogus, kaip ir kiaule - visaedis. Zhmogaus organizmui reikalingas ivairus maistas, o shuns organizmas isisavina tik tos pacios rushies maista. Kuo maistas vienodesnis, tuo daugiau naudingu medziagu jis gauna. Sausu maistu sheriant galima kontroliouti kiekviena shuns gaunama baltyma, ka labai sunku padaryti sheriant naminiu maistu.

Kodel vienintelis? O tarp tu visu Royal Canin, Mera Dog, ir t.t. ka nera maisto skirto seniems, ar norit pasakyti, kad tai ne profesionalus maistas?Aš nekaltas

Aciu uz patarimus Šypsena Pabandysiu paivairinti senuko raciona Jusu pasiulytais produktais.
Del aiskumo… mano sunekui 16 metu. O eda jis mazdaug kas tris dienas. Jokie ikalbinejimai nepadeda. Mesos tai nelabai megejas. I zalia net neziuri, bet va jaunysteje siltus peliukus-kirstukus su kailiuku dievindavo Šypsena. Jam spec. gaminamu kosiu atsisakiau pries mazdaug 2 metus - paprasciausiai pradejo jas rauginti.

Dar karta dekui. Bandysiu toliau.

geriausia kas antra diena duoti jam zalio kiausinio trynio (be baltymo!) arba siaip kokiu vitaminu pasitarus su veterinaru. kas kokia antra savaite duok jam perliniu kruopu koses jas pavirus 1.5 val ar net ir daugiau kad issivalytu zarnynas. bet neduok ju daznau, nes jos yra sunkiai virskinamos. tegul daugiau juda, t.y. pagal jo isgales, kad geresni butu jo sanariai.