Koks jusu tevu poziuris i jusu seksa?

Koks jusu tevu poziuris i jusu seksa?

mane ishvadina dazniai kekshe ir pan… heh…ir visishkai nepagrystai

nu tegul tavo mama ir tiki kad busi mergaite… o tu ja apgauk ir daryk kaip tu nuori… visa beda ir ispresta Cha cha

Jeigu žinočiau… …vis tiek Tau nesakyčiau Liežuvis Cha chaO šiaip - manau, tai mano reikalas, ir mano mama tai supranta.

Kadangi aš vaikinas tai mano tėvams nerūpi su kuom, kada ir kaip myliuosi. Svarbu kokios ligos nepasigaučiau… O vat jeigu bučiau mergina, tai jau kitas reikalas. Kiekvieni tėvai nori savo mergaites išlaikyti…

dar nepradeju tokio gyvenimo… Drovus gal truputuka dar man palaukti reiketu… Nustebęs

nu nekas jei tewai taip gali ishwadint…

as neturiu bedos, tiesiog domiuosi zmoniu poziuriu.

kad nelabai isivaizduoju ka jie mano apie mano seksa Šypsena tiesiog pats neklausiau ju nuomones , o jie neissake ne karto Nekaltasman ir taip gerai Mirkt

sejp nzn net ka jie galwoja,bet manau noretu mane iki westuwiu mergajte ishsaugot Šypsena bet nekalba apie taj…gal tikis kad nenuwilsiu ju Šypsena

Nežinau, nekalbu su jais apie tai. Nueit paklaust? Cha cha

Tai žinoma, paskui mums pasakyk Cha cha

taip. mum labai idomi ju nuomone siuo klausimu Cha cha

3 wariantas

Mano motina labai norėtų, kad aš būčiau likus mergaite iki mirties, visą gyvenimą gyvenčiau su ja ir abi sėdėdamos ant suolo galėtumėm apšnekinėt kaimynus, kai nebebūtų ką veikt senatvėj Šypsena

nju man sake dar pora metelioo palawkt ir neskubet Juokiasi

nemanau, kad ji turetu lysti y tokius asmeniskus reikalus, bet progai pasitaikius visada pabrezia, kad ir apie ka sneketume “neprisidaryk vaiku” Nekaltas o ka tevai daugiau gali pasakyti?

nu mama sako, kad jeigu jau sugalvochiau TAI daryt, tai nepamirst apsaugos priemoniu, kitu atveju bus kebloka… Šypsena

jie nieko nesako…tikriausiai drovisi Cha cha

negi tik mano tevai cia tokie nedrovus? Cha cha