Koks jums graziausias dejimas i krepse?

Koks jums graziausias dejimas i krepse?

apibudinkit kaip tai turetu atrodyti.Man pvz 360 laipsniu apsisukimas.arba kaip kamuoli atmusa nuo lentos o is galo atbegaltis kala ji i krepsi.

Kai su uzristom akim deda Kietas

man tai sunku pasakyti… Nekaltas va vakar nakti pasiuntinejau is imesh tokiu dejimuku Niam niam Taip jau turiu 2003 dunk turnyro dejima-nugalejota. ricardsonas nerealus Nekaltas na o ka begali pasakyti apie megstamiausius kai perziuri mcgrade galerija… Cha cha kiekvienas dejimas - sedevras. sunku isskirti kazka

siaip tai daug visokiu dejimu graziu yra Šypsena pvz aleiupai neblogai ziurisi,
graziai atrodo kai per nugara ideda, kazkaip lietuvoj seniai toki teko regeti Nekaltas man tai Javtoko dejimai patiko, jau kai kaldavo, tai uz tevyne Šypsena tikiuosi dar pamatyti nerealiu jo dejimu, gerai kad pagaliau LKL zvaigzdziu dienoj bus normalus oro karaliaus konkusas, o tau atsibodo tie visi rekordu sturmavimai (taip oficialiai ir nepagerino) Šypsena taigi tikiuosi ten irgi graziu isvysim Taip Taip

Gaila kad baisus zmogus - Salenga nedalyvaus konkurse

meta 2 kamuoliuos i lenta salto ir ore dejimas su abiem is kartKietas

1. Nepatinka, kai greitos atakos metu likęs vienas prieš krepšį žaidėjas sulėtina tempa, apsidairo, pradeda "matuoti" žingsnius (Šalengos stilius) ir pan…
  2. Patinka netikėti dėjimai: dažniausiai dėjimai pozicinių atakų metu, prasiveržus - pvz., Timinsko dėjimas prieš Kinderį.
  3. Aišku, patinka dėjimai "per žmones", su pražanga.
  4. Nepatinka, kai žaidėjas kabinasi ant lanko (ką praktiškai dabar daro visi), o pasikabinęs pradeda mosikuoti išskėstas kojas (ypač kai tai daro centrai). Na kai koks Francis ar Lucas (mažiukai) kabinasi dar "nieko".
  5. Patinka staigūs, bet galingi dėjimai - ne taip kaip koks Štombergas ar Adomaitis dėlioja: deda lanko praktiškai neliesdami.
  6. Konkrečiau: patinka dėjimai (nors paskutiniais metais labai retai tenka tokį matyti), kai žaidėjas kamuolį delnu prispaudžia prie vidinės rankos dalies.

Tai tiek.

alley-op’as bet su diiiiideliu uzhsimojimu ir paskridimu (na ne taip kaip YaoMing’as per zhvaigzhdzhiu diena Juokiasi), panashiai kaip r.wallace’as

arba tolimas per zhmones, - kaip timinskas Gerai

man ish vis nepatinka centru dejimai, (beveik pasistiebia ir "ikala" kaip kox e.zhukauskas, chizhniakas, chiukinas ir kiti) - zhymiai efektingiau atrodo, kai matai kiek zhaidejas pashoka, paskrenda ir tik tada kala i kashe.
o tie prisitraukimai tai ish viso be ryshio… Ne

“alley-up” viena ranka - GeraiGeraiGerai

Man tai graziausiai kai as pats delioju i kase, padares ore salto Liežuvis . Maciau filmuota medziaga Taip Zajabys…

man tai patinka kai deda is toli atsispyresŠypsena arba kai kamuoli atsimusa nuo lentosApakęs, bet geriausia dejimas kai deda apsisukesTaip

Gerai

…idealas [graziausias, koki esu is lietuviu macius] M.Timinsko eurolygoj [tas, kur rodydavo pries rungtynes Apakęs]…

Joks dėjimas negali prilygti legendiniam Dr.J. (Julius Erving) metimui iš "po lentos". Jei kas prisimena. Unreal. Ideali koordinacija ore. Super.
Alus

Kazhkada labai pradzhiugino Kirilenkos dejimas i Lietryhio krepchi, kai likus iki kelinuko galo 0.4 s, ish uzhribio jam perdave kamuoli LaimingasGerai

…matos, uz ka sergi Juokiasi…zaliai baltas…

Na taip Taip, bet tada tikrai grazhu buvo Mirkt

Graziausi dejimai paprastai buna tokie, kurie buna netiketi…arba tie kai komanda eina ant greito puolimo ir po keletos graziu perdavimu seka dejimas…Cha cha