koks geriausiai tiktu data kabelis for cx65 jei noriu neto kompe?!!!

koks geriausiai tiktu data kabelis for cx65 jei noriu neto kompe?!!!

Nepykit del paieskos baisiai skubiai reikia o su ta paieska uzsipisau ir neradau tikslei Žliumbiatai va noriu orginalaus,ne turginio kokio.kad internetas...ir aisku viskam kita .buna visokie dca500 ,510,540.kuris geriausiai tiktu?ir kokios kainos?

Aš turiu DCA500, originalus, jungiasi per COM jungtį, nežinau kiek gali kainuot, gal iki 150 Lt, pats nepirkau. Ieškok Omnitel salonuose, Senukuose gali būti, beje tinka ne tik šitas, tik su kitais negalėsi flashinti telefono

klausykit o senuose kompose(pvz.intel II)Yra usb jungtis ar tik com?

Tai yra pentium II.

Su DCA-510 softus galesi ore atnaujint,o+dar jis turi krowimo funkcija pwz kai browsinan po neta nereiktu pauziu daryt atskirai kraunant telepa.

ot zmogus neturi kur pinigo det...O ar zinai, kuo tavo orig skirsis nuo neorig? ogi tik kaina. Susirask omni skelbimuose pagal raktini zodi dca-510,vietoj pas pardaveja ant laptopo isbandysi ir uz likusius pinigelius das dvi dezes Alus iseis.

gerai pasakyta Šypsena

Oj oj skiriasi tik kaina? cia jau seniai aisq kox procentas zamenkiu yra lewu,o kox procentas orgu.

Jei mokėtum skaityti, butum pamatęs, jog rašiau: "išbandęs ant pardavėjo laptopo..." Tai jei telefoną prijungi, jame rodo DCA-510, paleidi kad ir V-Klay, telefonas reaguoja į įj/išj. mygtuką, tai kokių dar reikia garantijų? Aišku, jei perki nebandytą, tiki viskuo, ką pasako pardavėjas, tai nėra ko pergyventi, kai vietoje DCA-510 įkiša DCA-540.