Koks bus KT nuosprendis R.Paksui?
Nuosprendzio nebus
[quote]Eglė3 rašė:
Nuosprendzio nebus
[/quote]
jei neleis kandidatuoti, bus kaip ir nuosprendis
tikiuosi, kad kandidatuos Paksas galės. kitaip nebus už ką balsuot.
tik nereikia pradeti vel diskusijos kaltas - nekaltas, vertas - nevertas ir t.t. pilan tokiu diskusiju, taigi naujos nereikia. kalba eina apie argumentus, tai apie juos ir diskutuokit.
Nemaciau posedzio iki galo, taciau is teiseju klausimu Sabatausko kompanijai ir is to beveik isplaukusios diskusijos, dristu suabejoti ju argumentu stiprumu.
Seimas - Konstitucijos dvasia leidzia numatyti termina, nors ir neapibrezia jo konkreciai.
Pax and co - Konstitucija konkreciai nenumato termino ir teisti uz ta pati nusikaltima antrakart negalima.
As laikausi nuomones, kad apkaltos tvarka is prez. pareigu pasalintas asmuo vel kandidatuot negali, t.y. pritariu isleistam ist. Esu beveik visu 100% isitikines, kad KT tai patvirtins. Kaip ten bebutu, greit suzinosim
KT nemanau kad leistu po nushalinimo vel kandidatuoti nes tai jau kaip parodija isheitu-ispradziu nusalina poto vel leidzia siekti posto.
Tai gal pradekim vadovautis logika ir sveiku protu, o ne istatymais. Svietimo istatymuose yra daug dalyku kuriuos reikia tobulinti, bet ta tobulinimo tvarka turi buti nuosekli.
Jei kekvienas pradetu vadovautis sveiku ar tariamai sveiku protu o ne istatymais, tai teisus butu tie kuriu liezuviai ilgesni
Nelabai supratau minties apie tai, kad Paksas dabar antra karta teisiamas uz ta pati nusikaltima. Kazkaip lyg teismas cia prims sprendima del istatymo atitikimo konstitucijai
O kad pakeistos/papildytos nuostatos nukreiptos pries Paksa, dar nereiskia, kad ju nereikia apskritai.
Tai buvo ne mintis - tiesiog H.Zukausko argumentas. Ar jis kaipo toks veiksmingas KT posedyje - kt reikalas.
O kada skelbs ta nuosprendi???
na jei paxininku puseje H.Zukauskas su savo debiliskom snekom, tai ta puse ne ka stipresne uz Sabatausko…
KT privalo paskelbti nutarti ne veliau kaip per menesi, nors prezidento rinkimai ivyks anksciau. Tai maz ir anksciau.
kiek girdejau per zinias tai sia arba kitos savaites pradzioje…
grin rašė:
tikiuosi, kad kandidatuos Paksas galės. kitaip nebus už ką balsuot.
tai manai ,kad jai paksas kandidatuos tai atsiras už ką balsuot
Žiurėjau ta laida ir manau, kad svaresni argumentai ne Pakso gyneju,bet priešininku.Juokinga buvo žiūreti kai konstitucinio teismo teisejai uždavinejo klausimus ir kai taresi trijulė, buvo per garsiai išgirsta frazė" o ka aš žinau" bet išsisuko, vistiek priskiedė.Gudrus teisėjai.Jo
Kaip ten bebutu, bet naudingiau Lietuvai,kad Paksui neleistu buti politiku, bent 5 metus,ar kol praeis protingas terminas.
tai gal pradekim nuo to, kad KT sprendimai nera NUOSPRENDZIAI?
Nors ir nepritarčiau tokiam sprendimui, tačiau manau, kad leis kandidatuoti, nes konstitucija ir zakonai ;-] To neapibrežia, kas liečia Prezidento.
Bus sprendimas neigiamas paksui, galim lazintis.