koks auto?


koks auto?

o kuom siejasi kampe marcelos foto su iks penkiais? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kur x5?Cia gi jo nemgstama auto.

marchelos foto man tai siejasi su bulvemis ir svarstyklemis is turgaus arba su turgaus kiosku ir salia jo silkia. Juokiasi

nu tai bmw jo nemegstama auto Cha cha o kas tada jei ne iks penki? Idėja

ot ir ne x5.Sekantis Mirkt

x3 x6 Cha cha

bana uz kitu dalyviu foto dejima be ju zinios Taip kur moderai nx???

dzo,juk Tu moderuoji… MirktBe kieno zinios foto metosi internete juk.Jei metosi vadinasi viskas legalu Mirktp.s.net ragu niekas nenupiese,todel nera ko pykti.

asiliuk dar prie porso nieks neleido deti veikejo foto be jo sutikimo dabar ne kitaip visos trys foto debylishko kiemsargio lygio Taip banas menesiui qrwa reiks paprasyt quattres logino jis manim pasitiki atp!siu visus tokiu shaukstelius Cha cha

o gal realiai nori tai padaryti? Kas tie porso laikai?Hashes rimtesni buvo laikai Šypsena

jo rimtesni ir senai su banu butum buves realiai tai joko noro taves atp!st nenoriu paprasyk Ruslano Ruslano kirilkino jam turbut pabodo moterim buti seimoje

miznius vadinasi realiai esi.Mirk toliau virtualybeje.

iks sestas nx Taip

iš kur atsiranda tokių veilokų kaip !?

kokie mes visi protingi…,turbut visi “susigrojote” jau?Tipo siuolaikinis jaunimas.

sauktuk, plia drasus esi, o kai adresa pasakiau pabijojai atvaziuoti… senis metuose, o bukas kaip bbz kas

Nu tai davai ■■■■■■ ateik i santariske i hematalogini ir palata galiu pasakyti Mirktdalbajobe tai tu myznius parodyk savo snuki nx apie mane viska galima suzinoti ir mano sunaus varda ir zmonos gimimo data kurwa pedikas uz klavos pasislepes provokuoja dar cia nx gaidosas… atvaryk nx p!siu i snuki is paskutiniuju px kad kraujas turbut dvigubai blogesnis uz tavo gaidys nx

Gedis!,gal paviesinti ta musu pokalbi su Tavo adresu?Parasei,kad atvaziuok i Jonava,tipo vienas ten gyveni?Matai,as ne pacanas,kad ieskociau kazkur kazkokio vaikino,kad realiai isklausyti jo izeidimus ir veliau padaryti isvadas.Tad nevaryk…

DZO neverta su tokiu pimpagalviu prasidėt Ne