Kokius zinote telefonus su ON/OFF timeriu???

Kokius zinote telefonus su ON/OFF timeriu???

gera funkcija,GD93 turi irgi

A tai ko tada http://www1.omnitel.net/gsmtelefonai/ taip meluoja?..vis ziuriu-ziuriu ir niekur nerandu apie sita funkcija…o, kad ten daug neteisybes tai jau turbut ir taip daug kas pastebejo… nezino tai nerasytu, kad ten pvz 10-10-10 jei realiai 10-5-5 ir tt.

pritaliu.

Gaila ericai tokios funkcijos neturi Liūdnas

Sl 45 turi tokia funkcija GeraiGeraiGerai

gal ir nieko f-ja, bet jei sakykim nustatytas pin reiklavimas tai kas is to kad tel.isijungs, vistiek kol nesuvesi tol neveiks nieks. o zadintuvas paprastai veikia ir isjungus tel.

dauguma naujesniu motorolu (pradedant t205 t191…), taip pat siemensu (pradedant s25, …)

turejau S25 tikrai turi, bet tik OFF.

as ir turejau kazkada, nu kiek prisimenu tai turedavo ir on… kazkur dar turiu manuala reiks pazet.

motorola t191Laimingas

Pala, pala aš prieš pusmetį pardaviau savąjį s25, bet man atrodo, kad jis turėjo ir įjungimą
Nekaltas

s10active tai tikrai turi ir įjungimą ir išjungimą, bet su tuo įjungimu biški įdomiai gaunasi, jei yra nustatytas PIN įvedimas. Tai yra telefonas įsijungia bet laukia kol PINą įvesi

siaip vistiek gerai, gali nusistatyti tik OFF, biski batarke taupysis Gerai Taip

ant situ 311 ir 511 isijungimo laikmacio nera, o issijungimui tik po valandos, 12 valadu arba 24 valandu galima nustatyt.

o va pvz pas mitsubishi trium aria galima konkretu isijungimo ir issijungimo laika nurodyt.

na bent prie isjungimo tai tokios fumkcijos nebuvo, gal kitur kur? nors neilgai turejau, bet pamenu kad uzknisdavo kai issijungdavo, o as pramiegodavau ryta ir man negaledavo paskambint nes isjungtas budavo. tada ir galviajau gerai butu jei on’as butuCha cha

aha Taip

siaip tai paemus visi aprasymai kur neziuretum kartais klysta ir buna ten netiesos prirasyta. o siaip reik pasiklaust pas tuos kas jau naudojasi tais telefais tai jie zino kas kaip.

o kaip pas s45i siemensa?

siemens c35

Gryztu sendien namo ir upgraidinu savo ME45 i S45i,tai jum ir pasakysiu viska. Laukiu nesulaukiu,kada pageres mano mobilka ir atsiras daugiau funkciju.Gal ir ON’as atsiras,nes dabar tik OFF’asŽliumbia