Kokius vaikinus labiausisi megsta merginos?

ghm…na vyras irgi nera tik vergas ir moters igeidziu tenkintojas…tai taip pat zmogus Aš nekaltas kuriam taip pat reikia demesio (kartais galbut net daugiau, nors ir neatrodo)…manau kad visgi ne kas jeigu zmogus tures tik apsimetineti sokinedamas aplink kita, anksciau ar veliau jis nores buti savimi…ir tada gali viskas apsiversti Aš nekaltas bet esme tame kad pilnai sutinku kad moterys turi buti labiau lepinamos…juk jos dazniausiai to vertos…tiesiog kartais didziule puokste Gėlės neatpirks vieno zavingo damos zvilgsnio…kazkuo tai pakeri ir sunku daznai pasakyti kuo Aš nekaltas

Visos merginos parase koks turetu buti, nejaugi nei vieno jo dar neturi, kaip cia dabar? O gal turite tokius, kurie kitokie nei isivaizduojamas?

Turiu toki, kox man patinka Mirkt Liežuvis Cha cha

Subrende!
Kad nereiketu aiskinti ko galima ir ko ne ir kada Šypsena

Uzdraustas vaisius saldesnis Liežuvis

tokius kaip ralis Šypsena… bet tokiu tik vienas Cha cha Liežuvis

zinoma mergina turi sulaukti demesio, kad myletu suprastu uzjaustu, kad padarytu viska ka gali kad panele butu laiminga. be to as manau kad jei bus abipuse meile tai ir vaikinui tikrai netruks demesio ir viso kito juk merginos irgi moka daryti puikias staigmeneles Dovanavaikinams. be to nereikia ieskoti idealu nes kievienas yra nuostabus ir kazkuo ypatingas. reikia dziaugtis tuo ka turi. Bučkis

LabasSmagu tureti drauga kuris tave suprastu vien i tave pazvelges,kuris vienintelis sugebetu tave paguosti,ir kai tau jo reiketu jis visuomet butu salia…Bet tai tik rozines svajones…Gal but ir yra toks zmogus pasaulyje,taciau as jo nerandu.O man taip jo reikia…
Jeigu vaikinams tikrai idomu ko is ju tikisi paneles,galiu parasyti jog supratimo,silumos,demesio,istikimybes…Juk tai suteikti tikrai nesunku,paprasciausiai reikia neapsakomai stipriai myleti zmogu,uz tai koks jis yra.Reikia priimti visus jo trukumus…
Tikroje meileje pinigai nesvarbu,svarbiausia jausti mylimo zmogaus atsidavima,bei jo nezemiska meile…
Linkiu jog kada nors visi tai jaustu…Kiekvienas zmogus yra to vertas…TaipTaipTaip

turbut nerimtai ieskai arba pati esi nerimta jei tau taip sunku toki surasti!
SEKMES

o as turiu Liežuvis ir esu laiminga!!!

Vaikinas (vyras) turi buti toks, su kuriuo butu lengviau nei be jo, va.

teisingai!! geriau su vaikinu nei be jo!! Šypsena

Karocia man atrodo mergos megsta gerus vaikinus kurie yra nepasimete ir truputeli vadovauja!!!
Ignore

Gal but ir esu nerimta…
Gal but dar reikia palaukti…
Arba gal but bijau surasti ta zmogu,ir veliau jo netekti…
Viska parodys laikas…

biskiuka prarado forma Cha cha

meili…

Niu shitoj foto jinai wisai super!!! Cha cha Cha cha Cha cha

kazkokia pagrazejus Šypsena

Gerai nuotrauka padaryta Cha cha

sustok akimirka zavinga Cha cha