Kokius vaikinus labiausisi megsta merginos?

Kokius vaikinus labiausisi megsta merginos?

Kokius vaikinus labiausisi megsta merginos? Ne minint pinigines svoriu. Merginos kaip turetu atrodyti jusu svajoniu vaikinas?? ir koks turetu buti?

Na, ash tai daug reikalavimu nekeliu, man tik reikia:
Protingo,
grazaus,
seksualaus,
mylincio,
ishtikimo,
ne ubago ir…, tik tiek Šypsena

Gal isvaizda ruosiesi keisti?Kiekvienai savo,geriau nesigilink,imkAlusAlusAlus,atsigaivink.Kietas

kad tik smegenis turetu…
na dar gal kad lovoje gerai suktusi…

supratingas!

mylinits istikimas protingas nors ir ubagas, taciau neisduodantis manes

PROTINGAS UBAGAS…Keistokai skamba.Apakęs

man reiktu tokio, kuris myletu mane, o as ji… tai tiek… Mirkt

TOKS,I KURI GALIMA BUTU ATSIREMTI BET KOKIU MOMENTU,
KAD UZ JO NUGAROS JAUSCIAUSI SAUGI.Liežuvis

"Merginoms patinka gaivus burnos kvapas","Merginos …

Aukshtas ir nestoras, supratingas ir atviras, geras meiluzhis ir patarejas. Mirkt

Tokius kaip MUMI TROLL!!!Cha cha

siaip siais laikas dazna panycka ziuri i pinigines stori,po to jau i isvaizda.kox esi tox esi,juk visoms neitiksiLiežuvis

Cha cha Liežuvis

jauciu kad sitie reikalavimai patys geriausi idealiam vyrui Liežuvis

jis turetu buti zmogumi!,nebuti perdaug mamos … turetu savo nuomone, malonus,svelnus,kartais nusileistu,kai to labai reikia, uzjausti ir dziaugtis kartu,myleti, manau svabiausia myleti ir buti mylimam Širdis.Jei nemyli zmogaus ar verta skaudinti,juk kuo ilgiau buni su zmogumi, tuo jis tave labiau isimyli,as net kartais bijau…
Turetu kartais padaryti kokia staigmenele Gėlės, juk merginom tai patinka, o ypac man, pvz kad ir koki romantini vakara su pigiu smapanu Taurė ir zvakem, ehhhh …
Pinigines storis man nesvarbus! Svarbu myleti ir buti mylimas ir rodyti merginai demesi!Rodyti savo meile jai!Merginoms labai svarbu zinoti,jog ji tau ne daiktas, o tavo mergina, galu gale zmogus!
Na uzteks, nes galiu rasyti ir rasyti! Labas

Pritariu visa Širdis

dekui!! Tad vaikinukai darykit isvadas, jei merginos bega nuo jusu, arba jei jos buna blogos nuotaikos, pagalvokit ko joms truksta!!!Retsykiai juk reikia palepinti jas, kad lovoje su jumis butu kuo svelnesnes. Jei nepatepsi, tai ir nevaziuosi! Cha cha