Kokius nuodingus augalus zinote?

Kokius nuodingus augalus zinote?

Kokius nuodingus augalus zinote? As tai nezinau tu pavadinimu, todel man ir idomu. Laukiu jusu atsakymu. Papasakokit, ar kas buvo nusinuodijes del augalu? Koks poveikis? Pasekmes? Kiek laiko teko gydytis?

man rodos tai visos difenbachijos nuodingos (nu pvz ju sultys grauzia akis). Patartina ziuret kad suniukas ju nevalgytu.

O kokie augalai tave domina, laukiniai ar kambariniai? Laukinių labai daug nuodingų. Žalčialunkis, vilkauogė, durnaropė, netgi pakalnutė… ir dar daugybė, kai kurie, nors ir nuodingi, naudojami vaistams gaminti.
Iš kambarinių patys nuodingiausi - stepukinių šeimos augalai, iš jų labiausiai paplitę oleandras ir pachipodiumas. Taip pat daugelio augalų sultys yra ne tiek nuodingi, kiek dirginantys gleivines - degina, jei patenka į akis, burną ar atvirą žaizdą. Atsargiau reikėtų elgtis su karpažolinių ir ajerinių šeimų augalais.

Va va, kaip tik difenbachija priklauso ajerinių šeimai.

Na, man is tikruju, tai nera jokio skirtumo ar laukines ar kambarines. Man siaip idomu, kad kai kas nors pamines koki pavadinima zinociau, ar nuodinga ar ne. Del difenbachiju tai mano paneles kate viena kramte kramte ir nieko jai neatsitiko.

Matyt, ji mėgsta aštrius pojūčiusCha cha

Arba jos imunine sitema super stipriŠypsena

Matyt gyvunelis pats jaucia ko jam tuo metu labiausiai reikia
Musu kate irgi viena diena viena augala terorizuoja po savaites kita
supaisysi cia Aš nekaltas

Jo… kaciu nesupaisysi, joms geriau zinot, ko joms tuo metu labiausiai reikia. Bet va, kad ta kate net rozes kramtoŠypsena O siaip ji labai faina.

Kiek girdėjau, visoms katėms reikia nuolat užvalgyti žolės, kad iš skrandžio išsivalytų plaukai, kurių jos prisilaižo. Daugelis specialiai pasėja žolytę katėms.

Aš tai žinau raudonžiedę karpažolę…

pakalnute… nuodinga? Liūdnas blem reiks mest lauk Cha cha as viena auginu… o mano kyca jau lapus jai apgrauze Šypsena

o siaip zinau, kad gabene ir amalas nuodingi Šypsena

Mūsų įprastinė, vazonuose auginama gebenė tai vargu. Amerikoj auga visai kitas augalas - nuodingoji gebenė (poison ivy), va ta tai žiauriai nuodinga. Mano draugė buvo prisilietusi, paskui gal tris savaites kankinosi.

Per telika rode geles,kuriosKandagyvus vabzdziusTaipApakęs!!!

Tokių aš turėjau. Dionėja ir Nepentis. Įdomūs augalai. Pirmąją maitinau drozofilomis, o antrą mažais sliekais Šypsena Gaila, šitie augalai gana lepūs, ilgai neišgyveno. Bet jie nenuodingi.