Kokius Antivirusus naudoja

Kokius Antivirusus naudoja

Kaip matyti iš rusų atliktos apklausos, už NAV prabalsavo 34.61% (705 iš 2031). Ir kuo toliau, to daugiau sulaukia šalininkų. Esmė tai, kad nemaišo Windows XP darbui.
Kaspersky AntiVirus (KAV) naudoja 32.79% arba 666 iš 2031, (dideliam mūsų kolegos DNA_bug džiaugsmui). Tačiau jei KAV nesiims aktyvių veiksmų šalinti savo bugus ir daryti aiškesnį interfeisą - šalininkų mažės.
Dr.Web surinko 19.63% (400 žmonių). Šiame antiviruse glūdi didelis populiarumo augimo potencialas dėl unikalaus virusų paieškos algoritmo.
Tiems, kurie aplamai nesinaudoja antivirusu, o tokių 3.97% (81 iš 2031), patarimas: geriau iš anksto pasirūpinti dėl savo duomenų saugumo ir OS likimo, nei paskui gaišti laiką ir prarasti duomenis.
Tai, kaip automobilio draudimas. Nors, jūsų teisė rinktis…

Norton AntiVirus 34,6% (703)
Kaspersky AntiVirus 32,8% (666)
Dr.Web 19,6% (398)
McAfee VirusScan 5,1% (104)
Nesinaudoja antivirusu 4% (81)
F-Prot Antivirus 3,7% (75)
Panda Titanium/Platinium 1,7% (35)
Vet Antivirus 0,7% (15)
Vexira Antivirus 0,6% (12)
Sophos Antivirus 0,5% (11)
BitDefender Pro 0,3% (7)
RAV Antivirus 0,2% (5)

NAV!!!NAV!!!NAV!!!NAV!!!NAV!!!
Cha cha

seniai pastebejau asmeniskai as jokio turiu Ad-aware prasiskaninu delatinu ka aptinka viskas stabdis tie antivirusai o siaip Mackafe pavadinimo nerasau gerai manau visi supras kas tasŠypsena

McAfee ir F-Prot man geriausi. Su NAV turejas zhiauriai daug bedu. PVZ: kai kompas uzhsikrechia virusiais, tai pirmas kas sminga visada buna NAV, kitaip tariant nusiplaunaPiktas. Poto su atnaujinimu buna nerealiai daug problemu, tai neatnaujina, tai parsiunchia atnaujinimus, bet ju neirasho… ZHodzhiu mano nuomone apie ji ne kokia… O F-Prota zhinau ish laaaaaaabai senu laiku Šypsena Dar lyg nuo 286 su juo buvau pazhystamas Mirkt

NAV 2002 ir uteles 2002. Gal is kart visu naudojamu
programu sarasa?

Naudoju nav2003, ir labai patenkintas, pagavau kelis virusus.

Kol kas NAV 2002 nenuvyle Gerai