Kokiu skiepu reikia kyckai?

Kokiu skiepu reikia kyckai?

Vakar namo parsinesiau toki faina ryza kniaukli.Jis dar maziukas,gal menesio dar nera,tad nelabai zinau,kaip su juo elgtis.(iki siol turejau tik sunis).Kokiu skiepu jam reikia(kada jau galima skiepyti),kada galima isnest i lauka zolej palakstyt(visgi nuobodu kambary,kai oras toks geras).Kuo geriausia serti,kaip pratinti prie dezutes?

Pirmiausia leki pas veterinoriu su tuo katinu. Padaro pirmine apzhiura, nustato preliminaru amzhiu, menesio begyje paskiria skiepus ("kompleksiniai" ), priesh tai susheria vaistu nuo kirminu, duoda ampule, kad ishmaudytum kashara ir ishgelbetum ji nuo blusu. Butinai (nepadaryk mano klaidos), paprashyk, kad padarytu skubius kraujo tyrymus. Ir jei viskas gerai, sekmingai eini 2-3 men. skiepyti.

As irgi neseniai parsinesiau ryzuka GirtasCha chaLabas
Buvo toks mazuciukasApkabinimas O dabar Baisu Sienom kaip tarakonas laipo PavargęsPavargęsPavargęs

auginau katina be jokiu apziuru ir skiepu, isgyveno 10 metu.

dziaugiuosi, kad tau taip pasiseke. Ir gyvunas nei pats nesirgo nei kitu neuzkrete…nors negali zinot, gal pvz buvo kokiu tai ligu neshiotojas ir (pats nesirgdamas) uzkrete kitus Nekaltas

10 metų katinui - labai mažai. Va tau ir be jokių apžiūrų ir skiepų.

visu pirma, jei kambarine kate, i lauka vest nereikia. jei ne, tai ishvesti galima po skiepu. jei jam nera dar nei menesio, tai jis turetu buti pas mamaBaisu skiepyti reikia mazhdauk 2,5 menesiu, yra skiepas, kur reikia skiepyti kas metus 30lt (atrodo), jis nuo visu ligu. o shiaip nusipirk kaip prizhiureti kate knyga, jei negaila, ten visa reikalingiausia informacijaTaip

uzteko su kaupu.

na jis galejo tik nebent uzsikresti nuo kitu katinu, tai ce jei jis uzkrete kitus, tai ko mano katina uzkrete- taip jiems ir reikia. o jei parsiveziau maza, tai kuo jis galejo but uzsikretes / ar nesiotojas? is savo mamos siknos kirminu gavo ar ka?

Su kirminais būtent taip ir yra - kačiukai užsikrečia nuo motinos. Vaistų nuo kirminų reikia duoti reguliariai, nes užsikrečia ir nuo šeimininkų (97% suaugusių žmonių yra askaridžių kiaušinių nešiotojai). Šiaip baisu, kaip nesirūpinai gyvūnu Blogai

zhinau kad skiepijama nuo 4 ligu…Šypsena

nori pasakyti tik 3proc laimingi nes neturi askaridziu? nusishneki. 2/3 gyventoju serga kirminais nors to ir nezino. vadinas daugiu daugiausia 30 proc yra sveiki. papezejai ce kazka. gyvunu rupinausi, gavo valgyt ir silta stoga virs galvos. kaime tokiu katinu beveik visi. kita dalis valkatauja.

Skaityk dar kartą - aš rašiau, kad yra askaridžių kiaušinių nešiotojai, o ne kad turi kirminų.
Medicininė statistika tvirtina, kad 97% žmonių yra askaridžių kiaušinių nešiotojai. Tiesiog suaugusių žmonių, kaip ir suaugusių sveikų šunų organizme šitie kiaušiniai neišsivysto į kirminus.
Vaikai, jauni šunys, sergantys šunys - praktiškai visi turi kirminų.
Katės - apskritai visos turi įvairių išsivystymo stadijų kirminų.
Dar viena naujiena: tarp šunų plačiai paplitusios tik 7 helmintozių rūšys. O tarp žmonių… plačiai paplitę 32 helmintozių rūšys…
O rūpinimasis gyvūnu - tai ne tik pastogė bei maistas, bet ir rūpinimasis jo sveikata.

as tai kiekvienais metais vezu savo augintinius pas vetarinara ir jis visada leidzia skiepus nuo kirmeliu, pasiutliges ir dar vienas nuo visu kitu ligu. mano katinas ir suo turi specialu pasa kuriame rasomi ju skiepai ir pan. jei turi kyce tai ji reikia vesti pas vetarinara,nes jie man ne karta padejoŽliumbia