kokiu partiju nariai cia lankosi?

kokiu partiju nariai cia lankosi?

Pasidare idomu…cia lankosi kokiu nors partiju nariai? ar cia visi nepartiniai?

…as Pvz nepartinisCha chaCha chaCha cha

nepartinis…

Desine Liežuvis, centro desinysis sparnas labiau Taip

Nors tokia tema jau buvo…

ne ir vargu ar kada kokiai ppriklausysiuŠypsenaLabas

jokios partijos nare… Mirkt

O as socialdemokratas, ir tuo didziuojuosi.

vilis brantas
Naujokas
Parašė žinučių: 1

Nekaltas kazkodel netikiu tais naujokais. … Niekada nedalyvavai forumuose ir dabar uzsiregistravai ir pataikei i politika? Greiciausiai tai X piliecio koks antras ar xx-as nickas Nekaltas .Na cia mano nuomone…

Nepartinis, nors labai prijaučiu Liberalams (tikriesiems). Planavau įstot, bet laimėjus Paksui nežinau ar labai geri laikai bus jo "priešams"…

krikdemė

Taip …taipTaipTaipTaiptu atsargiai su tais liberalaisKietasKietasKietas girdejau Paksui tapus prezidentu Cha chaCha chaCha cha visiems "priesams", paksistai uzpakalius spardisJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi geriau i Pakso partija stok ir galesi buti kietas JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Siaip nezinau kiek etiska siuos klausimus kelti. Jeigu jus turite bent kiek proto, paskaite patys galite susiprasti. Dar betruko internetu durnintis, mazdaug taip : tu nemyli Lietuvos nes tu…

Ar ba kaip galite diskutuoti apie IAE uzdaryma jeigu visi zino jog jus po milijona gavote uz tai.
Kai nezinai niekam sirdies neskauda.

Tikejimas asmeninis reikalas, niekas negali ipusti tikejimo is salies. Tiesiog esu politologas. Politika domiuosi 13 metu ir partijoje tiek pat. Akivaizdu tik uzsiregistraves einu i politikos erdves. Anksciau nemazai diskutuodavau delfyje. Dabar cia pasidare idomu.

Butent Paksas ives “tvarka” Juokiasi Geriau stok ne del geru laiku, o del paziuru. Kai nesutaps partijos vykdoma politika, bus labai nesmagu dusiai jei pasirinksi ne ta partija.

As tai irgi pritariu centro desnejam flangui, bet esu nepartiinis, nors i ateiti tai toli ziuriu…Liežuvis

Nepartiniai…

nepartinis ir as Šypsena

Partiniai yra sugadinti zmones, todel dziaugiuos, kad nepriklausau jokiai partijai.