Kokios salies veliava jums patinka?

Kokios salies veliava jums patinka?

man tej patinka amerikos,kanados,graikijos nieko,lietuvos ir kiribacioCha cha

Šypsena
Cha cha
Piktas

Lietuvos … Gerai

tik ne lietuvos… ir visokie zenklai irgi nepatinka, yra grazu paprastumas, kaip japonijos, vokietijos dar estijos…

Lietuvos.Beje , Clendestino ,daugelio tu Afrikos valstybiu nebuvo politiniame pasaulio zemelapyje , kai Lietuva sukure sau Trispalve.Negi mes kalti , kad negrai plagiatoriai…Is kitu trispalviu - Estijos . O jie irgi kazkodel savo veliava nepatenkinti kaip kai kurie lietuvaiciai.Zada keisti i "skandinaviska kryziu " .Na, is "kryziu" tai Didziosios Britanijos be abejo …

Clendestino. O kai pageretu gyvenimelis pasikeistume …Teisingai!

Kipro

izeidziantis klausimas i kuri tikras lietuvis gali atsakyti tik Lietuvos

nikaragvos visai nieko kiek pamenu Šypsena

man tai bananu respublikos Cha cha kitaip dar marijos zemes Šypsena

Ondriuxanai , o kas myli raudona veliava ? Gal nepatingetum isvardinti? Jei patingesi , isvardinsiu as…

senoji rusu kujis su svastiku!! Gerai

Man tai labiausiai patinka 1933-1945m.Vokietijos veliava,dar tokios i Lietuvos panasios,kurias retkarciais balandzio 20d. Siauliuose ir Vilniuj pakabineja…:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2 juozas_usas pats aik sikti, dundukas burundukas Cha cha

eik tu sikt su tokiom nuotraukom Liūdnaseksperimentuotojas Liūdnas

atsiprasau visu ka sutrugde mano darbao…

virs 20 foto yra imanoma sutilpti i trejas foto - isskirstytas pagal tema, siuo atveju net persistengiau spausdamas - uzima sita foto 100kb… tai kad buvo galima palikti spalvu daugiau… 2 sidabriniz - mokykis mokykis ir dar karta mokykis - viskas ka cia padariau - padariau paprasciausiu paint’u! p.s.: is sitos foto galime spresti kad banga tik horizontaliai foto apkarpo… o vertikaliai ne - gal kokia ilgesne ideti pabandymui ? Mirkt