Kokioje srityje esi talentingas?

Kokioje srityje esi talentingas?

Aš esu talentinga…na dainavimui aišku…Šypsenajau baigiu muzikos mokykla estradinio dainavimo specialybe, daug koncertuoju…Laimingas

na manau muzikojeCha cha

as labai talentingas alkoholikas, kai geriu, visada pajauciu kada uztenka kad neatpylciau

turiu talenta "prisijaukint" bet kuri kompiuteri.

ash manau talentingas zaidziant counter-strike…q2…ir t.t…

As tai esu talentingas kompiuteriu srity ir dar gal dailej, nes juk neveltui mano nick’as PIKASAS…

labai megstu dainuoti … karta klasei sudanavau "I will always love you"
tai klases aukletoja pradejo mane labai girti… tai suzinojo muzikos mokitoja ir prasidejo … "dainuok chore …" ale i chora nejau =]
kartais namie kaip uzdainuoju … kad net pati stebiuosi =]

As tai siaip paisalioju, bet tik su paprastu piestuku, beto esu pagal trenere gera plaukike, nors tiesa baseina meciau nes nusibodoŠypsena

as didelis talentas namu darbu nedaryme, malimu liezuviu, mergu kibinime, siudo malime, kompo dralinime ir pianino grojime kazkada buvau bet dabar deja nustojau Šypsena

as tai meninike is prigimties. paveldejau. moku graziai piest, ypac patinka abstrakcionizmas Gerai . gerai dainuoju. esu perspektyvi smuikininke(bent jau kiti ir mokytojai taip sako Šypsena ) ir dar pianinu moku grotTaip
p.s. saket isvardint talentus, tai jeigu ka as nesigiriu Šypsena

nu ką aš žinau,bijau sumaišyt talwentą su gabumais.Dėl talnto a jau geriau kiti ką nors pasako.Nu o apie sugbėjimus…:tai moku šokt šiaip neblogai,nu bent jau kiti sako,kad labai gerai…nu dar moku grot pianinu,nors to tikrai nlaikau talntu.Man atrodo,kad talntas yra kai tu gali groti taip,kad net išgirdęs bet kokią mlodiją iškart gali ją atkartot.deja,aš taip nmoku…Nu o kas dar,darau visokius darblius,labai patinka nerti,siuvinėti,megzti(nors jau seniai tai dariauJuokiasi ),nu o paskutiniu metu labai pradėjau mėgt įvairius floristinius darbus.Gaunas tikrai labai gražiai,nors čia aš irgi nmanau,kad esu talntinga,nes kai kurie moka žymiai gražiau už mane ką padaryt…tai va,nu o talentas,tai manau būtų toks,kad moku gerai mokintis…Juokiasivat čia tai tikrai talentas,aųš taip galvojuŠypsena

gal maisto gaminimeCha cha tfu tfu tfu bet kiek kartu bandziau naujus receptus visi pavyko ir visi mano eksperimentai taip patCha cha niu bet maista gaminu kai uzplaukia tokia nuotaikaCha cha

nu as sutikciau su Tropiku.mano didziausias talentas pasireiskia tingejime.o siaip kazkada dainavau.ir net visai neblogai.tik va padare operacija gerkles ir dainavimas baigesi.Liūdnas

visose srityse(talento isikunijimas)JuokiasiCha cha

emm… nu daug tu talentu pas mane Cha cha siaip piesiu (vln laimejau piesiniu konkursa), dabar mokinuos su gitara (mokytojas sako esu gabi ir greit ismoksiu), muzikos mokytojas sako, jog graziai dainuoju ir praktiskai gaunu visa klase "uzvest ant kelio" kai dainuojam, vaidinu, aplinkiniai sako, jog as privalau tapti aktore, pati mokiausi su pianinu, tai dabar truputi moku pagrot… nu ka zinau tiek atrodo tu mano gabumu siam kartui… Šypsena

Kashys,suliai i toli ir auksty,plaukimas, kamuoliuko metimas, rutulio stumimas, geimai ant kompo (cs, quake3, starcraft ir dar kiti…) Laimingas po kol kas man uztenka. Visa tai sprendziu todel, kad is savo amziaus (ir nemazai vyresniu) grupes tai atlieku su aukstesniais rezultatais negu kiti

Negaliu atsispirti simetriniams vitrazams (savo kūrybos)!MyliuCha cha

nu nzhn akjp ten yra ishtikruju bet drawgaj sako kad ash labaj geraj sugebu kurti rhyme’uz…MyliuNekaltasCha cha

esu talentinga sporto ir dainavimo srityŠypsena