kokie ispudziai is aha?

kokie ispudziai is aha?

gaila nebuvau, pasidalinkit mintimis…

Super! Gerai Kažkaip ėjau į tą koncertą be ypatingo entuziazmo: geriausiu atveju tikėjausi išgirsti puikų Morten Harket balsą ir pažiūrėti The Crash. Iš A-HA kaip koncertinės grupės ne kaži ko tikėjausi…Nustebęs O klydau…Gerai

Jau beklausant The Crash mano nuovargis ėmė sklaidytis. Už Eskobar jie pasirodė gerokai pranašesni, nors besiklausant įrašų man į galvą lindo analogijos su Mercury Rev ar Smashing Pumpkins “Adore” melancholija. Nė velnio! Kuelaemaaejos kalė į klyną. Bent jau publika tikrai buvo įvesta į reikiamą kondiciją. Gerai

Labai užkniso užsitęsusi pertrauka.Piktas Jos metu vėl pasijutau kaip leisdamasis nuo Taurakalnio pakeliui iš darbo: ėmiau knapsoti ir dairytis kaip čia nepramiegojus stotelės.Cha cha

Ir shit vikingai scenoje. Blokelis iš: "Minor earth major sky", "Forever not yours", "Lifelines" ir publika stovi ant ausų. Bet nepaisant to, bendrauja vangiai. Šiaip ne taip sugebėjo išlementi kaip gi lietuviškai bus "Good evening", bet kai prispyrė reikalas dainuoti pasišiukšlino. "Stay on these roads" pasirodė per kietas riešutėlis litwinams:

Stay on…my love
mmmmmmmmmmmmmmm (suprask You feel so weak, be strong)
Stay on, stay on
We shall meet, I know
Širdis

M. Harket matyt pagalvojo panašiai. Tad “Ok, lets try another one”. Ir pabandė. “Take on me” Cha cha ŠbIta dainuška ir lietuviams pagal dantis buvo. Taip

Kulminacija ko gero buvo per “Living daylights”. “Kas jums liepė liautis dainavus?” Cha cha Geras klausimas.

A-ha pasirodymas truko pakankamai neilgai. Po valandos su kapeikomis grupė išėjo.KietasKietasKietas Nors ir vangiai bet pavyko prisikviesti juos atgal. “Mums labai mallonu groti jūsų lovely šalyje. Mes būtinai pasistengsime čia sugrįžti ASAP”. (kaži čia dežurna frazė kiekivienai šaliai? Nes žinau tik vieną panašios meilės pavyzdį: Mumij Trol ir Latvija Cha cha)

Biso vinimi buvo pasirinkta daina apie saulę visada šviečiančią į teliką…Cha cha

O paskui į akis sušvito UEFA standartus atitinkantis apšvietimas Cha cha Balius baigtas, ****** namo! Cha cha

Tai buvo muzika VyraiBučkisMoterysŠirdis

OT: labai nudžiugino, kad koncerte nemačiau nei vieno apspangėlio.Ignore Matyt reikia nepardavinėti Alus viešai, kol tauta nors kiek subręs. Tiesą sakant, netgi nė vieno keiksmo negirdėjau. Pasijutau it civilizuotoje šalyje.Gerai Svarbiausia neįsijausti Cha cha

Nu ką… Aišku, gerai. Ne taip jau dažnai pas mus apsilanko tokio lygio supergrupė… be to, taip sakant, paauglystės metų aistra, nors ir pavėluotai, bet geriau vėliau negu niekad. Gaila, kad nesudainavo kai kurių dainų, taip įstrigusių į širdį (Here I Stand And Face The Rain, Scoundrel Days, October, Maybe Maybe, Soft Rains Of April, The Night Is Dark For All, Early Morning), užtai buvo Hunting High And Low, Take On Me, Manhattan Skyline, Sun Always Shines On TV, Minor Earth Major Sky Taip e… negali visko norėti. Garsas IMHO buvo gan ***inas, kartais atrodė, kad muzikantai negirdi vienas kito… tarkim, atsivežė keturis treilerius savo technikos, bet buvo kažkokia kompanija iš mūsų pusės, su kuria jie bendradarbiavo, ir vaizdelis nekoks? kas tai, Muzikos ekspresas? Combo? nežinot? Kur dingo ta background vokalistė, ar ją visai pribaigė lietuviškas smogas, nepaisant ausų-nosies-gerklės gydytojų pagalbos? Nors tai ir neesminis dalykas.

Šiaip tai, klausant koncerto ir vėliau aptarinėjant jį, atrodo, kad labiau užvežė seniai praėjusių laikų sentimentai “ė, atsimeni, kaip tai buvo tada, kaip skambėjo, ir t.t.” negu realus veiksmas. Kartoju, pats savaime renginys buvo tikrai neblogas. Galit nekreipti dėmesio, nes šitam mano rašymui tam tikrą įtaką padarė Alus Alus aptarinėjant įspūdžius, bet paskui vis išeidavo į paviršių mintis: ką dar norėtume girdėti LT iš tokių “legendinių” muzikantų? Gal užvesiu dar atskirą temą apie tai… o gal ir ne… Dabar sakiau, norėjau matyti Zappa, kol jis dar buvo gyvas. Gal David Bowie… Gal Bjork su simfoniniais orkestrais ir visais ten gamelanais… paskui galvoju, nu, pamatysi ten scenoje, ir bus, yra kaip yra, dainuoja kaip reikia, ar mazina pro šalį, ai, koks skirtums. Klausykis kompaktus ar mp3… gyvas koncas dabar nėra toks stebuklingas ir nepasiekiamas dalykas… bet, kad ir kaip bebūtų, A-ha yra jėga, ir visada juos gerbsiu ir prisiminsiu šiltais prisiminimais už tai, kas jie yra visiems ir man asmeniškai… Peace.Labas

Koncertas lux, nors gal kai kam galejo ir pasirodyti per daug melancholiskas, - nebuvo pardavinejamas, alkocholis Alus, o vejas nebuvo is maloniuju, ir dauguma dainu buvo balades Gerai. Taciau A-HA sugebejo, tiek savo naujausiais hitais, tiek senomis, daugeliui stadione susirinkusiuju pazistamomis dainomis, uzvesti publika, kuri kaip reta buvo blaivi ir kulturinga Šypsena .
Dar karta pasiteisino taisykle - kuo bilietai brangesni, tuo kulturingesne publika susirenka i koncerta Kietas

[quote]jetlag rašė:
ką dar norėtume girdėti LT iš tokių "legendinių" muzikantų?
[/quote]

Vienareikšmiškai: U2TaipGerai

nu kaip cia pasakius Liūdna Garsas buvo ****inesnis uz traktoriuje blerzgiancia radija - absoliuciai jokios kokybes. Neitiketina, kad XXI amziuje kas nors leistu sau tokia aparatura kabinti ar taip ja suderinti…
Pagrindinio balselis jau nebe “tas”. Per viduri skambejo keletas daineliu prastumti laika.
Muzikantai grojo kaip pirmokai… Rodes, kad viska daro kazkoks kompas, kad muzikantu ir instrumentu isvis truksta.

Pasikvieciau draugus, kurie nelabai buvo girdeje A-HA, galvojau - apsviesiu kaimiecius. Ka gi, pats likau nesuprates ar A-ha - pavargo, ar cia mes nesumokejom uz garsa ir siaip gera show…

TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaipTaipTaipTaip

LabasLabasLabasLabas

Liežuvis

Taip.

as kaip ir Clandestino tikrai nesitikejau to, ka pamaciau… aplamai, mano komentaras galetu sutilpti Clandestino ilgame ir issamiame pasisakyme… buvo SUPER ir tuo viskas pasakyta…

vienintelis dalykas su kuriuo galeciau is dalies nesutikti butu publikos blaivumas… aisku tai gal pajuto ne visi, bet man tiesiog neimanoma buvo nepastebeti keleto rusu vyruku ir merginos, kurie stovejo uz nugaros ir be perstojo snekejo ir rekavo nesamones… buvo girti kaip tapkes… tikriausiai ju perliukas buvo paskandavus "AHA!! AHA!!" staiga pradeti skanduoti "DEPESH MODE!! DEPESH MODE!!"… bet tai ko gero vienintelis atvejis kuri pastebejau, o tai dziugina… be to su drauge nusprendem, kad Aha ir reikia klausytis tik blaviam stovy… misko opera…

garso bent jau prie scenos tikrai uzteko… o del vokalisto balso kas nusisnekejo, tai atsiprasau… gryniausia nesamone… toks balsas retas dalykas… to back vokalo apie kuri kazkas snekejo tikrai ir neprireike…

is Crash tokio irgi nesitikejau…

zodziu, bandysiu dar kur nors pavaziuot ir patirti visa tai dar karta…

MokineGėlės, kalbam ne apie garso kiekybę, o apie kokybę… labai apmaudu, kai blogas garsas šitokį, taip ilgai lauktą renginį paverčia vidutiškesniu negu jis galėtų ir turėtų būti Nustebęs Taigi nuo širdies linkiu nuvažiuoti kur nors (į tikrą miško operą Šypsena ) ir patirti tai iš tikrųjų kaip turi būti.

as prisidedu prie teigiamu ir labai teigiamu atsiliepimu apie a-ha. gal garsas per the crash truputi per daug bosu dave, bet per a-ha tikrai viskas buvo gerai. nezinau… jeigu ne keli komentarai del garso kuriuos perskaiciau siandien, tai sio aspekto net ir nebuciau prisimines… gal tai priklause nuo to kur stovejai? as buvau prie scenos ir nusiskundimu a-ha dalimi neturiu. morteno balsas yra jega, o jo asmenybe… elgsena scenoje vercia lydytis Cha cha
taigi… kaifuoju su kaifuojanciais Labas

Dėl visokiausių priežasčių ta garso kokybė būna įvairi. Sceną ne taip pastato, vėjas pučia, bendrai akustika aplinkoje nebūna tinkama, arba į koncertą žmogus su užgulusiomis ausimis ateini. Gal dėl to man labiau patinka uždari koncertai. Pastebėjau kad, Lietuvoje koncertų metu labai madinga kritikuoti/nekritikuoti garso kokybę. Nes kai grupė/atlikėjas užgroja visi staiga pasidarome dideli expertai. Iš tikrųjų crash/a-ha koncerte man siek tiek trūko tik garso kiekybės, bet tai toli gražu nesumenkino koncerto įspūdžio. Vienok, ėjau į renginį pamatyti profesionalų, juos pamačiau ir išgirdau. Ir to pakako. Vienas iš mūsų kompanijos po koncerto susitikus pareiškė - na galėjo groti tik apšildanti grupė, visa kita buvo ***as. Aš pagalvojau - esu laimingas žmogus. Liežuvis

2 jetlag. sorry pamiršau pridėti: tikrai nemažai "kur nors" esu buvęs. The Fall, Ian Brown (Londonas), Depeche Mode (Milanas), Placebo, Suede (Latvija) - žinai, nebuvo ten dideli stebuklai su tuo garsu. Mano nuomone, nesam labai jau mes atsilikę nuo "užsienietiškų" scenų. Pas mus kita problema - labai jau retai mes atsivežame tas kompanijas, kurios yra "ant bangos".

o tai a-ha ne ant bangos? Šypsena juk faktishkai tik su ME/MS jie ant pasaulio ir ishishoko… patys net nesitikejo, kad padarys tokia bomba… kai pamate kas nutiko, tai nuruko i studija irashineti lifelines.
va paskutine daina, kuri grojo pries ishlendant i scena the crash… atliko ja Sigur Ros… va va… jie dabar ant bangos. ar kas tokius girdejo? nea… galbut praeis diesietkas metu… prikurps jie kuchia geru dainu… atvesh juos kas i shali x, kurioje zmones kalbes… ex… neatveze ju kai jie buvo ant bangos Šypsena cia siaip… ishsishneketi norejosi Cha cha

[quote]MrFroid rašė:
Sigur Ros… va va… jie dabar ant bangos. ar kas tokius girdejo? nea…
[/quote]

Ant bangos tai ant bangos. Ale pas mumi i ju koncertą susirinktu 20 žmonių. Nes net A-ha tik Take on me visiems pakankamai žinoma. Iki Sigur Ros mums dar ***ais plaukti ilgai ilgai… Neturim nė vienos radijo stoties kuri grotų bent šiokį tokį “neformatą” (kas sugalvojo šį epitetą? ApakęsPiktas). Buvo kažkada UV, bet ir iš jos Taupą padarė.Cha cha Kai kiauras dienas pompuojama Madhouse, B3, ŽAS, Outside, Hermes House Band ar pagaliau Cisco Kid ir kita “muzika” Blogai nėra ko tikėtis bent minimaliai išprususio klausytojo.Nustebęs
Karts nuo karto užmetu ausį pasižiūrėti ką bratkos latviai klauso. Po to nesistebiu, kad Placebo, Manu Chao ar Suede atvažiuoja pas juos, o ne pas mus…Aš nekaltas
Vienžo Ignore čia.

Visiškas OT.Cha cha Bet pribalelino.Liūdna

mielai susipazinciau su likusiais 19lika Šypsena
o siaip tai mastom ta pacia linkme… jeigu grupe ir ant bangos, tai iki lietuvos ilgai banguos, o kai atbanguos tai jau tiek tos bangos ir bebus like. sia prasme sakyciau a-ha ne tiek daug to bangishkumo prarado kol mus pasieke.

MrFroid. A-ha yra ant bangos, tą ir turėjau galvoje, jog tokių koncertų kaip vakarykštis, čia būna 1-2 per metus. Sigur Ros? Turiu jų albumą, jie tikrai ant bangos. Nereali muzika

Clandestino Sigur Ros zino, fisheye irgi… pazistu dar viena mergina, kuria su jais supazindinau… iskaitant mane jau 4 zino… liko susipazinti tik su 16 zmoniu Cha cha

blin gal kam nors paviko nufilminti labai noreciau pasiziureti!!!