Kokia Nero versija patarsite naudoti?

Kokia Nero versija patarsite naudoti?

Pas mane kompas AMD duron800, ram 128, win 2000. Kokia nero versija patarsite naudoti? CD-RW yra Liteon.

6.6.0.6

legalia Šypsena

naujausia Šypsena

Nero 6.3.1.20

jo geriausia naudoti legalia bet visi naudoja naujausia Cha cha Cha cha Cha cha

Aj kas is to legalumo naudokit naujausia ir bus geriausia Cha cha

siaip kompo hardwaras ne visada laidzia naujausios versijos. na as tai kazkuria is pirmuju nero 6 versiju naudoju ant savo 900MHZ bet pas mane 384 ramai

celeron 500MHz RAM - 128MB Liteon52x32x52 power 2x200W nero6.6. w2k nesugadintas nė vienas diskas.

O versija 5.57 kaip jusu nuomone? Ar ji netikusi? Prie cd-rw buvo cd nero express, bet tikriausiai jos visai neverta deti…

siaip tai nero expresas gal pradedanciam ir tinka bet man tai nelabai jis patinka. na jei tavo 5 versija palaiko tavo cdrw irengini tai Gerai is tikro didelio skirtumo nera. jei tave tenkina tai ir kepk. tik va DVD kiek zinau su 5 versija neiskepsi

ar taip jau sunku parsisiūsti naujausią versiją.jose paprastai būna ištaisytos pastebėtos klaidos.ar tai jau neaktualu?

Pas mani lygiai toks pat kompas kaip pas tavi. 3 metus naudojau Nero 5.5 ir esu juo labai patenkintas, tačiau pastaruoju laiku man Nero pradėjo CD gadint ir aš jį mečiau lauk. Dabar kepu su Roxio Easy CD Creator ir patikėk jis geresnis produktas. Niekad nėra jokio CD sugadinęs. Jei pastebi kad negali įrašyt CD didesniu greičiu automatiškai jį sumažina.

o tai ką darysi kai ir tas pradės gadinti?suinstaliuosi naujausią nero ir grosi ditirambus jam?

Apakęs

Apakęs žado netekau Apakęs kiek man teko porą metų su Roxio vargti, koks laimingas paskui buvau, kai kolega instaliavo Nero Express, iki šiol naudoju ir esu labai patenkintas … Mano požiūriu, Roxy yra Blogai visai š.š.š.š.š.

nu win on cd dar kenteti galila bet easy cd creator …

Gal jūsų rankos kreivos ar ką? Šypsena Čia aišku joke Protu nesuvokiu kaip jis gali CD gadint. Pas mane taip pat Lite-on’as. Easy CD Creator versija 5.3.1, o kepa 10 balų. Pabandyk tu jį. Pas kitus yra kitokie CD ROM’ai, todel gali ir draskyti.

kazhkaip nemnycheu kad butent nero 6.6 ims ir prades cd gadinti. zhinoma jei tuo pachiu metu pasileidi koki muzikos klipa, fotozhopa ir 10 IE… nu tada tikiu - gali ishkilti problemu