kokia naujausia nokia 3650 softo versija?

kokia naujausia nokia 3650 softo versija?

gal kas zinot?ar bent jau matet kur apie tai parasyta?thanks

Dabar ne prie pc tai nepasakysiu linko bet va pvz pas mane tai v3.16 20.05.2003. O del ko klausi?

na si menesi tureciau ji sau pasiimti tad nesinori kad sena versija butu,nes permeciau keleta forumu tai ziuriu chebra ja pradeda skustis ,nemazai zinuciu nokia3650 problem help ir t.t.NeNe

Anokia problema, visos versijos su laiku sensta, daba juk galima atnaujint ir nebrangiai

o kaip ta sofra atsinaujint galima? tokio kaip vartotojisko datakabelio 3xxx serijai nera(mano ziniom)
o per irda neina atsinaujint softo?
ir ar verta atsinaujinti?Šypsena
kiek skaiciau forumuose uzsienio vieniems ok, kitiems po atnaujinimo pablogeja, reik atgal i senesne daryt ? gal kas daret, papasakokit kaip sekes, kokias problemas pagyde? gal tik pablogino?

Nu su 3650 softo atnaujinimu tai kebloka paciam… Ten kabelis specialus (nuo jokio kito nokia netinka) del to ko gero brangus bus. Dar neteko Lietuvoj matyt. Nu bet aisku yra. O atnaujinimas tai kainuos. Vistik ir meistreliam turi atsipirkt…

Na pas mane v2.50 13.02.2003. Jokiu problemu neturiu.

Kiek zinau, bite atnaujina softa nemokamai jei telefonas su garantiniu. Jei garantinis baigesi, uz atnaujinima reikia moketi. Kaip su omniteliu nezinau.