Kokia masina?

Kokia masina?

Siandiena pasismaginom Šypsena

golfas roku aikstelej Šypsenajauciu po gonkiu teks te nulekt Cha cha

heheh as irgi ten sendie buvau su audzelka perexodu… gal ir matemes Šypsena

zeguaras ten

guols pirms gal net Cha cha

Niam niam Kur tiksliau čia galima taip? Girtas

Salia Kauno Roku gyvenvietes auto mokomojoj aikstelej

Valio atspejot, pirms guolis ŠypsenaOj faina buvo, bet beda, ka grynas ledas, masina visiskai nesivaldo… Sunku suskresuot Šypsena

as pirma atspejau Liežuvissiand smagus renginys kaune… jei spesit iki 19 val issiropst i kauna su zemelapiais - dzin man 868340564

Bright: lygus asfaltas? Be duobių? Nu tai kas kad grynas ledas , užtat sniego yra , man tai nerealiai patinka kaip sniegas į šalis laksto… Girtas Bet su rankiniu normaliai užsimeta?

guolis

Duobiu keletas bet labai nedideles, vietos kur issibeget nera max buvau 60 isibegejes… Va ka ledas tai irgi labai levai, gali uztraukt rankini, susukt vaira ir vistiek tiesiai eisi… Bet dzin sonuose padangu yra, tai jei netycia nuciuosi nieko rimto nebus… Geriausia yra atbuliniu vaziuojant uzsimest… Vienzo dziaukites kol sniego yra…

bet juk sniego tai yra , jis sumažina slydimą , ir sukuria nerealius vaizdus , kaip rašiau , man taip labai patinka kaip sniegas į šonus varo Girtas Nu nuotraukoj matosi… Iš nuotraukos tai matosi ten toli , kad visai nemažai vietos yra… Nekaltas Taip?

vietos mazai, neeina isibeget, o vietoj sukt ratus jokio tolko…

Ka jus su golfais ten veikiat?Rankinis stabdis kam,galas valdo ziema!Driftas,tik su galu nera nieko geresnio! Šypsena

Tai ka neturiu nieko, su jaguar tai gal nevaziuosiu…