Kokia jusu nuomone apie vw golf II Vr6 2,7

Kokia jusu nuomone apie vw golf II Vr6 2,7

Kaip galvojate Banginai masina verta grieko?ar neverta kreipt demesio i ja?kokie butu + ir -

na jei tau patinka golf 2 tai manu kad aparatas geras Gerai

na masiniukas visai nieko bet:

  1. ne 2.7 o 2.8 arba 2.9(bet retas variantas)
    2.II golfa nejo VR6 variklis reiskiasi ji kazkas idejo paziurek ar viskas gerai padaryta

I Golf II nejo VR6, ten galingiausias G60 buvo !!!

nu as nusipirkau papigam vw golf 1.8 GT ir zinau kas turi vr6 ir zinau kad nori parduoti tik nezinau kaip ten su kaina bus jai sakys 2000lt imsiu nes ten su greiciu deze ir visa elektronika.Tie patys kas turi ir idetu.Va kaip yra o siap nesu as toks vw golf megejas as labaiu Ag ir drag race megejasŠypsena nu ir biski gatvese pabunu pacukuŠypsena

Aparatas tikrai geras,dar + VR6 motorasŠypsenaBe to man tevas nenori savo masinos duoti ,tai nuziurejo man golfa,bet aisku su 1.8 motoruLiūdnaKai nupirks ydesiu foto!tai vaCha cha

Kaip anksciau kiti minejo 2 golfai su VR6 nejo. Šypsena
Mano vieno pazistamo nuomone VR6 yra lepus variklis ir lyginant su 2.0 DOHC 16V atsilieka. Be to jis yra sunkus ir tada reikia dar smelio maisu pridet i 2 golfa, kad susiderintu svorio centras Šypsena
Tas pazistamas maniakelis i 2 golfa isidejes DOHC 2.0 ( nors pagal technines charakteristiksas 1.8 turi net daugiau kumeliu Šypsena, bet patikimumo atveju 2.0 lenkia )
Ir dar turbina primontaves Šypsena Tai eina tas golfas, patikekit Šypsena

o ar tu zinai kad 2.0L 16v doch yra labai retas variantasAš nekaltasAš nekaltas o jeigu nuo jo atsilieka VR6 tai kuria prasme???

Mna butu labai idomu suzinoti is kur tutokia informacija istraukei kad dezes saibim lekia patys turiu ir dar kokius 5 zmones kurie su VR6 vazineja tai tokios problemos negirdejau kad daukas keiciasi jas bet nedel to kad jos saibom eina o del to kad geriau valintuKietas

xe xe o kaip paciam skiplas buvo??Cha chaKietasKietas

xe xe o kaip paciam skiplas buvo??Cha chaKietasKietas

[/quote]

man buvo kitaip prie 6500 antras begis nevisada isikisdavo bet viskas buvo cikiKietas tu zinai kad kai pakeiciau pradejo truputi geriau vaziuotiKietas

[/quote]

cia skiplas paskaityk tema aipie juoza kur spekuliantas desto savo mintis ir chebra priejo prie to kad meeta reikia daryt gal sudalivaujam?Kietas

o tai koks to vr6 variklio galingumas ir kokie kiti parametrai
ar verta detis ir dar i golfa

Aš tai manyčiau, kad įvertinus padidėjusį svorį, kuro sąnaudas, variklio kainą, greičių dėžės kainą ir visos kitos susijusios aparatūros kainą, darbą, įvairiausius perdarymus - dėl 174 AG ir 7 s. iki 100km/h neverta.

I golfa detis verta parametrai jei 2,8 tai 174 AG o jei 2,9 tai 190. 2,9 ganetinai geriau sukasiKietas

skiplas raše:

I golfa detis verta parametrai jei 2,8 tai 174 AG o jei 2,9 tai 190. 2,9 ganetinai geriau sukasiKietas

[/quote]

2,9 sunkiai rasi, o ir šiaip reikia imti ne atskirą variklį, o visą sukočiotą mašiną (virtusią), nes daug teks (ir pigiau) perkelti ant naujos platformos. O paprastai tai pakanka 1,8 DOHC tvarkingo variklio ir lengvos mašinos.

[/quote]

2,9 sunkiai rasi, o ir šiaip reikia imti ne atskirą variklį, o visą sukočiotą mašiną (virtusią), nes daug teks (ir pigiau) perkelti ant naujos platformos. O paprastai tai pakanka 1,8 DOHC tvarkingo variklio ir lengvos mašinos.

[/quote]

Ziurint kam ko reikia man asmeniskai jau ir VR6 mazai nors pradzioj buvo per akis. O del 2,9 tai retas variantas ir siaip Lietuvoj ir VR6 2,8 sunku rasti ir kaina didokaKietas

Golf II Vr6 nejoŠypsena Galingiausias buvo G60Aš nekaltas su 1.6 turbo corrado varikliu, o sheip jei tai Golf III tai visaiGerai

Nu kaip cia pasakius del islaidu nera ju tiek ir daug.Golf GT ir VR6 motoras su greiciu deze ir elektronika+ ideimas=850euru ar cia daug???
Tai va vyruciai greitu laiku atsiras toks baisuoklis golfas Kietas autobanginiu klube
O del priekines pakabos tvirtinimo ar kazkas panasaus reikes pasakyt meistrams kad pasuktu galva kaip ten padarius.Jie ir patys pripazino kad ****lynes ten sociai vergo bus gana daug bet imanoma viskas esu mates Golf II su vr6 2.9 motorais is corrado isluptu kazkaip sutalpino.O kas ten del greiciu dezes kad geriau valina?Gal greiciu deze dedate kita?ar kaip ten pasidalinkite info man labai idomu gal ir as pasidarysiu taip.

skiplas - tu gal idemiau pirma paskaityk Rocco post’a pries kazka rasydamas.