kokia jusu nuomone apie Suzuki Gsx600F 89m

kokia jusu nuomone apie Suzuki Gsx600F 89m

jei galit parasykit info ,ar gal kas nors is jusu turit?

argusas: ismok paieska naudotis, nes jei to nesugebi, tai iki moto tau dar laaabai toli Mirkt
p.s. apie katanas jau ne 1 ir ne 10 kart sneketa buvo…

as su mobu narsau,tai ka jas katana vadina?

ar ji prilygsta kitoms sport britwom

cia tau gera kuvalda, o ne britva Mirkt

tai kuo jos skiriasi?ir koks mocas turi buti kad ji galetai pavadint britwa?

tai gal imti honda nsr 98m125kubiku.patarkit busiu dekingas

jei pas tave kyla dar tokia klausimai, tai gal tu geriau nusipirk motoroleri ir vazinek nesukdamas sau ir kitiems galvos, nes is tavo kalbu,
galiu pasakyti - britva tikrai ne tau !!!

a tai jei jau motsas nebesiwadina ne britwa, tai jau xjnCha cha

matyt, bet da blogiau, kai pats nezino ko nori ir kietiems prota p*** Cha cha

atsiprasau,bet tik su 50cc esu vazinejes.o tevai duos1500e,o daugiau man nebus tokios progos .nepykit o patarkit. jei nusipirksiu tai neturesiu bedu su detalem?gal kas nors turi ar labai skiriasi nuonaujasniu?

tai pamokink ir duok nuoroda, o ne b.latna waidink Piktas ar tu is karto gimes skaityt pradejai?

[quote]
okx rašė:
argusas: ismok paieska naudotis, nes jei to nesugebi, tai iki moto tau dar laaabai toli Mirkt
p.s. apie katanas jau ne 1 ir ne 10 kart sneketa buvo…

as turejau katana ir buwau patenkintas. jei pinigais nelyja wariantasGerai(na bent jau as taip galwoju)

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/118381.10
1-=(1015295180

jei rimtai zadi pirkti butent toki mota ir 89 metu, paziurek skelbimuose 385 zinute. galbut bachuras dar nebus pardaves. priedo gali deretisŠypsena

2 kondras:
tai jei sugebi patarti zmogui, kuris pats nzn ko nori, tai maladec, pirmyn, t.t. (gaila pas mane ner tokiu sugebejmu, nuspresti uz kita, ko jis nori ar ko jam reikia).

p.s. cia jo tokiu temu jau ne 1 ir 2 buvo, vienoj (kur sneketa berods apie padangu protektoriu), tai motoroleri perka jau, kitoj (kokia britva galima uz 1700e nusipirkti ?) ir taip viskas aisq, daba jau 1,5k Eu…, tai katana tai nsr’a, sekancioj temoj jauciu jau apie R1 klausines Cha cha

Taip ir bus…

nu nzn, nebent tas pats useris panasias temas kepa(dabar reciau cia uzsuku).
P.S. mane tik parina wisi tie kurie nenori normaliai paaiskint naujokam kur? kas? ir kaip? o is karto ****ais taskosi

i sweikata motomanaiAlus

nesuk sau galvos, pirk moca ir i gatve, nes ne kalifornijoj gyvenam, sezonas labai trumpas

sudu *****, o ne motociklas. Nesiulau tokio pirkti. geriau jau troliku vazineti