Kokia jusu nuomone apie NOKIA 3650?

Kokia jusu nuomone apie NOKIA 3650?

na as ketinu toki mobiliaka isigyt.
tai delto ir uzklausiau toki klausima.noriu suzinoti jo privalumus ir trukumus iskyrus dydy Šypsena

kad be didzhio pas ji minusu kajp ir ner Nekaltas

be dydzio dar yra minusai: kad dizainas nenormalus, beje nokia ir pan…

man tai jis patinka pas mano drauga yra tai visai nieko bet klaviatura labai jau besina kai zinutes rasaiNustebęs osiap GeraiGeraiGerai

Jei reikia visu funkciju kurias turi sitas telefonas ir tau jis ne per didelis,galima pirkti…

na as svajoju toki telefa turetTaip

Nu, labai geras telefonas, kas be ko. Daug atminties. Px tas dydis, uztat ekranas padorus. Del SMS, tai cia grynai ipratimo reikalas. O ir siaip daug ka tas telefonas turi. Visiems gyvenimo atvejams Laimingas. Pirk ta aparata, nesigailesi.

Mano svajoniu telefonas…

Tai kiek NOKIA 3650 atminties?

4 mb + MMC kortele, standartine 16 mb.

Nu ir uzkiek dabar 3650 geros bukles galima nupirkti?

Tai kad 6mg atmintis. Pas 7650 yra 4mg. Geras tel.Nors man 7650 labiau patinka.

Gal MB,ne MG?Laimingas o 3650 tai rimtai geras aparatas.Tas dydis tai px,bi tik ekranas didelis ir navarotu daug

kas cia saket kad 3650 nepatogi klava tai va sakau, kad per menesi pripratau ir rasau tokiu pat greiciu kaip ir ant iprastos klavos. tik kad cia dar neipratau neziuredamas rasyt, bet irgi tik laiko klausimas Šypsena

idomus aparatas man uzkliuvo tik klaviatura

Nu, naujas 3650 kainuoja 999lt, kazkokioj parduotuvej senamiestyje vln. Draugelis pirko, tai zinau

Kaip su ta atminties kortele ar ja galima isimti ir isideti didesne ir aplamai ar issiima

galima gauti nauja uz 880lt, o atminties kortele tai isiima ir galima ideti didesneŠypsena

MMC tau kainos apie 100lt. 64mb talpos, nors as dar 16 iki galo neisnaudojau. Klavos -, kad paskui su paprastu tel. sunku "bendraut", bet jis superrr!!! Uz 7650 geresnis, nors pas 76 dizainas cool!