Kokia Jūsų nuomonė apie klubą 30+?

Kokia Jūsų nuomonė apie klubą 30+?

Kaip danguje (seimoje ) taip ir zemeje ( 30+ ) ar tiksliau pragare Cha cha
Man keistas tas nepakantumas ir kazkokios "valdzios " troskimas.Kiek ten energijos islieta …uffff.Zmones 30+ ka jus ranku neturit ,kad tik vienas kita apspjaudyti sugebat? Vien zo toks ispudis ,kad susirinko daug zmoniu nieko nepasiekusiu real gyvenime ir turintys pretenziju kazka pasiekti inete. Atsipeikekit netikeliai Cha cha Jus ariat migla ir sejat lukstus ir isaugs jums (nuo dabar ir man nes as irgi isirasiau i klubo narius) Baisu.
Geriau surukykim taikos pypke… ir po pirma i visu sveikata Alus

Suvaikeje zmones is tikro. Neturi gyvenime matyt problemu, jei pjaunasi del koazkokiu virtualiu moderatoriu, virtualiu "gerieciu" "blogieciu" ambiciju. be to, nesu gebedami susirasti draugu ju iesko visokiuose meetuose. Veee

Lenino anuke, kaip tai niekam, o pionieriams?

o as tai nepriklausau niekam Šypsena

va čia tai bent įvertinimas!Cha cha
Aš tai į 30+ nebeinu senokai .Manau kad ten daug kas pasikeitę, bet nepatiko susigrupavimai į "geriečius " ir "blogiečius".Ten buvo taip "kas ne su mumis, tas prieš mus".Todėl ir tyliai išėjau.

Su jais labai faina mytintis Taip

man tai 30+ patinka, ten zmones nervingi ir kai kurie iskalbingi Cha cha tai galima pasigincyti atvirai be jokiu mandagybiu, juk kazkur reikia savo neigiama energija islietiNekaltas manau kad ten geriausia tai daryti Cha cha

SOS
gal galetum isgelbeti mane, prasau…

NekaltasNekaltasNekaltas

In temą.Daug ty gerų žmogųTaip,ale tos virtualios valdžios dalybos rimtai pabodę.

Jumi ka cia, bloga visiems pasidare?..

Man tai vienodai, svarbu as Kamiliux myliu.

Gražus noras. Bet įdomu, kokiais metodais Tu jas gelbėji ? Ir kiek jau išgelbėjai ?

Neishsimokes, gal zmones paskui tau, brangininkas esi tikriausiai, ar dirbi ish idejos, zmonijos naudai Mirkt Cha cha

Vat i 30+ beveik nebeeinu,po tu moderatorishku temu ir rinkimu,-kazkaip nusibodo…
Tiesa,Indio pasisakymu apstu ir cia,bet dazneliau sutinku ji 30+.
Kadangi rezkos nuomones pasiilgstu-juk Indio labai radikaliai pasisako-tai jei jis uzeitu dazniau cia-tai beveik buciau ir davolna "seimos" klubu…
Labas

Beje Martinuk, klubas Seima ir yra tiem, kam nuo 19 iki 30 MirktCha cha

čia gal tu ir teisus… beveik…
bet kodėl tu toks pagiežingas?
net jei rašai beveik tiesą…
tave dažnai pastebiu ateinantį tik pripėduoti ir šiukšlyčių pamėtyt…
kodėl?

[/quote]

gelbeju sielas… kurias dar galima isgelbeti.

Martinukai ,kam tau naujas klubas?

ozabocenas - pernelyg kazkuo susirupines…

Labai keista. Yra klubas tiems, kas 0-18 metu. yra klubas tiems, kas 30-99 metu. O tiems, kas 19-29, tiems klubo ner. NETVARKA. Reiks pasiulyti Bangai nauja kluba.