kokia geriausia PCI vaizdo plokshte?

kokia geriausia PCI vaizdo plokshte?

Nieko seno nematau.PCI greitis : 266MB/s. 1*AGP 264MB/s., tai nera PCI tokia ir leta kaip jus manot.Kuri geriausia ish pci ?

2Validolis: drysciau nesutikt. Nemazai video kortu prikepta su Geforce2 MX200, MX400 chip’'u. Tu gal maisai ISA su PCI? Taip pat TNT2 m64. Bet cia jau senesne. Is 3DFX tai visos ejo ir ant PCI ir ant AGP (voodoo3, 4, 5). Visai tiketina kad bus modeliai is Geforce4 MX serijos su PCI slot"ais. Siaip patarciau neimt nieko geresnio nei Geforce2 MX400, o geriau nusipirkt motinine plokste su AGP slot"u.

Didieji protai, ar zhinot kad jei keiti motinine tai turi pirkti gan gera, o dar mano procas mmx socket7 berods.tad reik ir naujo proco, o kur dar shaibos spartintuvui?

Va tokiu atsakymu man ir reikia. Dekuiz

E, o kuom tau mano atsakymas nepatiko? Tu gi nepasakei "Chebra, reik video kortos nuo 100 iki 200lt su PCI slot’'u". Tu pasakei kokia greiciausia, tai as tau ir siulau… Geforce2 MX400, o apie kainas nekertu nes esu ne Lietuvoje.

halogenas rašė:

nu draugelis turi RIVA TNT2 M64 i PCI igrusta ir nesiskundzia ir kaina nedidele kazkas apie 150 lt

Ja ja… Ash irgi norejau pasiulyt:

Daytona 32MB Riva TNT2 M64 PCI bulk ~ 180Lt…