Kokia čia vieta?

Kokia čia vieta?

Sveiki.Gal kas zinot,kokia cia vieta?Foto is 1967m atvirutes.Atseit Panevezys,J.Rotomskio g.(dabar-Marijonu).Bet tokios vietos ten nera-apsniukstinejau visa kvartala,bet tokio namo,kuris matomas pirmam plane neradau.Gal cia Rotomskio g.,bet ne Panevezyje? img638.imageshack.us/i/file0005.jpg/ Galbut foto atspausta atvirkscia,kaip kartais pasitaiko… img693.imageshack.us/i/file000512.jpg/

ir cia nezino?[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/121.769942.368…-=(367 702429](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/121.769942.368…-=(367702429)

bent jau man labai uznesa i pirmus daugiabucius marijonu g, (prie biciulio parduotuves) dabar tik ten viskas pasikeite, ir vietoj tu medziu pastatytas naujoviskas pastatas

Tas ir yra,kad panasu,bet kai pradedi dairytis atsistojes pacioje gatveje su foto rankoje,tai pamatai,kad tik panasu,bet ne daugiau.Tos chrusciovkes visos ant vieno kurpalio Cha chaJei gerai iziuriu,tai per galine namo siena eina raudonu plytu ruozas ties pirmo auksto langais.Tame rajone nera nei vieno namo su tokiu ruozu ir kad galineje namo sienoje butu tik viena vertikali langu eile.Langu arba isvis nera,arba po dvi eiles.

seip itariu kad fotkinta apie viduri dienos nes seseliai labai trumpi, bandyk pagal seseliu ishsidestyma atpaistyt Mirkt

Kas netingit,per maps.lt galit apziuret ta kvartala ir nieko panasaus nerasit.99% kad cia ne Panevezio foto.Tik idomu kokio tada miesto?

nu jo netokie ten biski tie namukai, siandi dar vaziuodamas pro sona specialiai pazejau. cia ne panevezys greiciausiai

o tai kas ten prie to namo, lobis uzkastas ? Cha cha

Taip Cha chaSiaip idomu-kai matau man nepazistama vieta o raso,kad tai vos ne ta vieta,kur as gimiau…

pagal antenas bandyk atsekt Cha cha o siaip namas lyg su nuosava katiline, tokiu daug nebuvo

Cia garantuotai ne Panevezys.Gal kas kituose miestuose sia vieta mate? Ten tolumoje tokie galingi namai su skliautiniais stogais…Turetu but didesnis miestas,tipo ne Pasvalys ar pan.

Jei atsiras netinginciu,parasykit,kaip dabar vadinasi jusu miestuose buvusios Rotomskio gatves.Bandysiu per maps ieskot.

Pragyvenau Rotomskio gatveje 30 metu…niekaip nesusiorentuoju kuri cia galetu buti viena… tie namai kur pries Biciuli yra toliau nuo gatves. Be to kitoje puseje matosi namo seselis…idomu ir man… bet… gal tikrai ne Pnv?