Kokia auto?


Kokia auto?

chevy?

SS

auto.plius.lt/skelbimai/mercedes-benz-clk270-2-7-l-kupe-2004-dy zelinas-2928364.htmldavaj griebkit gyva mersiuka, jokiu pasleptu defektu nera, Leo garantuoja Gerai

autogidas.lt/nissan-almera-n16-hecbekas-2001-0124874469.htm l komentaras Gerai

trijų algų vilnietiškų ant to merso reikia.

būtų benzas, gal ir sudomintų. o dyzelis, tai nx Blogai

Suzeminti reikia iki tokio lygio :youtube.com/watch?v=2q-vOMA0gNg

ir tie keleiviai nesijaucia daunais? Juokiasi

O tai ■■■■■■ jaučia kad jis ■■■■■■? Juokiasi

nu tik daunai nejaucia, kad jie daunai, bet kai nedaunai nejaucia, kad jie daunai, tai anie tikrai daunai Cha cha

čia manjakui patiktų toks dropas. nu ir dar wu buvo pasinešęs ant tokių nesamonių, kol golfo kėbulas nesulūžo Cha cha

pas Leo dar px metai visai, beveik FL.

robi → kai perki 9 metu masina jau ph ar ten 8 ar 10 metu senumo, reik ziuret tik i bukle ir kai kuriem gal komplektacija/papildoma iranga. Ka tie FL turi, salone centrine konsole kitokia, 2.2 dyzeliai yra, isore tai berods nieko nesikeicia (gal priek bamperis kitoks). O atvirai tai jei imt pussy magneta tai jis turi but nuliovas ir ne kitaip, o ten visokie ratai/plionkes/muzika/*pimp…*uzika bent jau ne man tai tikrai

skyrėsi ir išorė. Tie kur su V8 motorais, gerai pakomplektuoti būna, turi net distronic, key less go. Šiaip facelifte navi normalesnė jau, grotuvas mp3 skaito ir kortelės statosi, elektra lyg patvarkyta kažkas, motorai atnaujinti ir papildyt gama naujais. Aišku ant pliko nesijaus tie skirtumai, bet kai tokį rimtesnį imi, skirtumas yra Taip

disctronic, ventiliuojamos sedynes ir keyless buvo ir ant senesniu, tik kaip papildoma iranga aisku. Kas sutiktu V8 sert tai gal tegu rafinuoto ziuri SL o sitas yra gan protingas pasirinkimas butent kaip kasdienines masinos. Su elektra as nzn ar maniskis taip bet viskas veikia ir jokiu gliuku nera. Siandien kisau duso dalys, pro bagazine netilpo, pro durys taip pat. Teko atidaryt visus langus ir grusti taip… kur as buvau kai galvojau apie praktiskaja sios masinos puse Juokiasi

aš ir nesakiau, kad iki facelifte nebuvo, tik šiaip paminėjau Šypsena Didžiausi atnaujinimai buvo multimedia ir papildyta variklių gamai šiam modeliui. Kaip garso izoliacija? Atvirai pasakius nesu su tokiu modeliu važiavęs Šypsena

atvirai pasakius garso izoliacija neprasta, man kaip japonu megejam tenka pripazint kad senas ekonom klases vokiskas sirpotrebas turi tokius navarotus ir taip surinktas kad subarikai ar tai outback naujas ar tribeca apynauja tik pasvajot galetu. Bet kokiu atveju as uz naujas technologijas ir perspektyvoj reikes tiesiog rinktis naujas masinas - nebus litu bus korejeciai, bus litu - kazko solidesnio