Kokį OS naudojate ?

Kokį OS naudojate ?

Kokį Windovsą esate pasikrovę?
Pas mane Windows XP.

omfg, gal pabandyk pasinaudot paieska? jau buwo toks thread

Siaip 98SE, Mandraka ir Trinux…
o siaip tai vat buvo tema: http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/128470.461-=(99781007

Win XP Pro Labas

Aš tiką užsiregistravau šiame klube, nežinojau. Tiesiok smalsu sužinoti. SorryNustebęsNustebęsNustebęs

o shape freebsd Liežuvis

[quote] Win XP Pro
[/quote]
LabasLabasLabas

siandien Win 98SE, o rytoj jau naudosiu XP

O pas mane vietoi XP tui bus MileniumMirkt

Tai parasyk kaip seksis… Turetum nustebti.

WINXP pro ir winME ,win 98, WIN 2000.
Namams geraiusiai WINXP pro jei kompas pakankamas ,
bet ten turiu problemu su vartotojais va niekaip skitingi emailai nepasileidzia jei pagrindiniam viskas gerai - tai kituose neina (aisku kiti limituoti vartotojai) . Gal kas zinot kame kampas?
_________________________________________________________Kietas

Windows 2000 Pro the best 4ever

Dabar tai Windows XP seniau Windows 2000

MSDOS 6.22 Gerai

O,jei rimtai naudokites paieska kiek galima.

Norėčiau pastebėti, jog klausimas Kokį OS naudojate yra klaidingas, nes … OS - Operacinė Sistema, o ne Sistemas… žmonės… juk yra vyriška ir moteriška giminės lietuvių kalboje, ar jau nebeliko?

Tai va… šiaip, namie naudojuosi Windows 98 ir vargo nematau (jau treti metai - o perinstaliuoti dar neprireike… ir legalus biesas, Laimingas ).

Vis ketinu įsidiegti Linux’e, bet tai laiko pritrūkstą, tai vis naują platinamąjį paketą (aka distribuciją) išleidžia, o ją į kompaktines plokšteles įsirašyti nneturiu kur… taip ir gyvenu… dar ir diskiuks mažokas… ir Tėveliai, sesė ir brolis nesuper apsidžiaugtų… nors Laimingas

Sėkmės! Svarbiausia naudoti legalią programinę įrangą!!!

Be abejo… Tik tokia.

Win98SE, Linux Mandrake 9, Unix FreeBSD.

Ir svarbiausia legaliosŠypsena

O ar nebutu papraschiau suzhinoti koki OS kas naudoja pasizhiurejus klubo nariu anketas? Ir nereikia klausti, ir gal pamatytum tu kurie i shia tema nerashytu…

WINXP pro ir winME ,win 98, WIN 2000.
Namams geraiusiai WINXP pro jei kompas pakankamas ,
bet ten turiu problemu su vartotojais va niekaip skitingi emailai nepasileidzia jei pagrindiniam viskas gerai - tai kituose neina (aisku kiti limituoti vartotojai) . Gal kas zinot kame kampas?

Pas mane tokių problemų nebūna.NeNeNe