Koki harda pirkti?

Koki harda pirkti?

Noriu pirkti 160GB harda. Kuri firma geriausia? Šypsena

geriausios firmos tokia smulkme neužsiima

tik jau ne Hyper Rimi … nu-u-u-u … net nežinau, priklauso nuo to, ko nori - bapkius išleisti, kaimynams pasigirti ar maloniai atsipūsti gamtoje Gerai

Geriausios firmos nėra. Visų firmų HDD yra pakankamai geri, nebent reikia atsižvelgti į: Garantinio aptarnavimo laikotarpį, duomenų įrašymo / skaitymo greitį, Cache, Greitis rpm, triukšmo lygis, Firma, Kaina. Aš turėjau SAMSUNG - subyrėjo po 3 dienų, pakeitė į kitą, tai jau veikia 2 metai be problemų. Draugas turėjo WD, subyrėjo po 10 mėnesių - pakeitė, veikia kolkas. Darbe yra Maxtor, atrodo dar nei vienas nesubyrėjo. Taip kad negendančių HDD tikrai nėra.

as rinkciaus WD

turejau samsung po menesio nuluzo pakeite i kita samsung tas vel nuluzo po 2 menesiu tada jau neturejo tu samsungu tai pakeitei i seagate sukasi jau 3 metai Gerai

Turejau seagate BAD`ais nuejo, turejau WD elektronika nukepe, turiu Samsung - virs metu jokiu problemu Cha cha

turiu IBM 12 menesiu - viskas OK. draugas irgi turejo IBM, po dvieju metu parejo

HDD nelygus HDD. Turiu IBM jau du metus ir viskas veikia ir WD jau beveik pusę metų ir viskas čiki.

pabire samsungas 120GB, maxtoras 40GB, fujitsu 40GB, wd 40GB. ir daug smulkesniu

As us Seagate geresnes firmos nzn. Ir dar tokiu temu buvo n reika pajeska pasinaudoti

Ka galiu pasakyt tay nepirk Maxtor. Pac viena turejau po 2 men pradejo baladotis viduje Taip buwo garantija pakeite wel i WD tay sitas be nusiskindimu Laimingas Pazystamas turejo Maxtora taypogi kazkas sprogo…pakeite i WD. Ir dar vienam buwo kad MAXTOR pagedo bet nebepakeite NeGal kiti mane ir pasmerks bet bent as maxtor jau nebepirkciau Veee Nu ir samsung man kazkaip nelabai pire sirdies Nustebęs Kai pagalwoji kad firmai gaminnaciai skalbimo masinas patiki sawo duomenis biski papurto… Cha chaAs renkuosi WD arba Seagate Gerai

O as turejau Maxtor tai man nesubyrejo. Tai kaip cia iseina? Gal brokas pas tave?

fujitsu 20gb jau tuoj sesti metai bus Nekaltas

seagate jau 2 metai ir sukasi Šypsena o kompas veikia dazhnai.

as rinkciuas WD

WD 2 metus sekmingai naudoju Šypsena Ir vel ant kaledu pirksiu WD 120-160gb Šypsena

na o as Maxtor 80GB 7200RPM jau ~2 metus naudoju.Nieko visiskai nebuvo nutike.Cia su tuo subyrejimu kaip pasiseks Mirkt nera nieko amzino

taip jau suskloste kad pas mane darbe dominuoja maxtorai,turiu viena pabirusi, bet manau tai userio kalte, nes tampe su duomenimis vos ne kas dien i namus, siai dienai sukasi apie 20 maxtoriuku. o vat 120GB samsungas pabiro pats po 5men darbo…yra bent 8 samsungai po 80GB,su tais viskas gerai griztu prie kazkada issakytos minties,85% hardu pabirejimu lemia ne gamintojas, o eksploatavimo salygos: pvz.argumentas, kad hardas pas kazka dirba jau “n” metu nieko nesako, svarbu KIEK ir KAIP dirba. gal sukasi po valanda i diena, o pas kita parom neissijungia. taip pat perkaitimu galimybe, ypac jei keli hardai yra kompe vienas virs kito, taip pat ar hardas stabiliai sedi kompe ar yra nesiojamas su duomenimis nuo kompo prie kompo… ne visi moka ir nesiot Cha cha

Siulau Seagate harda pirkti nes jie pakankamai tylus ir ilgaamziski. Wd nepirkciau nes daznai uzsilenkia man asmeniskai reikejo kelis kartus HDD per kelis men pakeisti tada pasiemiau Seagata. Ir viskas chiki. Siaip kitam kompe turiu maxtora 120 Gb veikia jis taipogi gerai bet labai jau triuksmingas, kai pereini nuo vieno kompo prie kito tai jau tikrai traskesys pasijunta ŠypsenaSEKMES