koki ginkla patartumet iki 400 lt

koki ginkla patartumet iki 400 lt

pirk ptb is manes
pusiau veikiantis reik nest tvarkt
pirma issauna o gilzes neismeta iki galo ir uzstringa

http://images.bite.lt/banga/files/content/200612/4586362e7e978.jpg

o seip patarciau padirbet su tricepsais ir krutines lasta
bei taisiklyngai smugiuot ismokt

Seip irgi domintu saunamasis ginklas, nes tenk savaitgaleis pavaiksciotu su foto yranga velai vakare vilniuje tai nelabai jauku kai 6 tukst ant peties kabo vidury nakties Šypsena. ka patartumet, kokios kainos? kokios parduotuves prekiauja? tevas yra nusipirkes 6mm ervolveri ligtais bet ne dujini, o kur maza kulka, net nzn kaip tikslei vadinasi. ne dujinis ir ne kovinis, per viduri. kuri patariat ar ta 6mm ar dujini maziuka?

kur kur sakei vaikstai Šypsena
ieskok google dujiniu pistoletu ir rasi
Reck Walter sitom firmom pirmenybe

To kaip vadini"per vidurį"Cha cha nepatariu dėl kelių priežąsčių.Pirma, ta kulkelė yra maža ir per silpna, kad sustabdytų puolantį, dažniausiai dar ir girtą žmogų,net pataikius, nevisada sustabdys, o dažniausiai dar labiau suerzins.Net ir visą apkaba iššaudžius, kažin ar pavyks vieną žmogų paguldyti, nebent pataikyti į veidą.O čia gali kilti kitokių problemų, na pvz išmušus akį, ar prakirtus skruostą dar ir dantį išmušus , prasidės problemos kitokiosŽliumbia Aš esu matęs kaip tokiais atvejai daugiau efekto duoda pats šūvio garsas, perspėjus ir iššovus į viršų.
Dar vienas dalykas- reikia dar ir pataikytiIdėja Atmetus tai kas rodoma filmuose, realybė yra tokia-reikia būti labai treniruotam, kad staigiai užpultam sugebėti pataikyti ten kur nori.Kaip pvz tokios kulkelės sukelia didesnį skausmą pataikius į pilvo sritį arba šlaunį(į veidą jau minėjau kad nerekomenduotina iš įstatymų pusėsSkaitau).
Taigi , atmetus šratinuką lieka kiti variantai: dujinis šaunykas arba balionėlis, guminės kulkos, elektro ar šviesos šokeris.Tiesa dar yra oriniai pistoletai su suspausto oro balionuku.Tie irgi pirmais šūviais 5 mm fanerą pramuša.
Taigi, čia jau, kaip minėjau anksčiau, reikia pačiam nuspręsti ką pasirinkti, įvertinus visus “už” ir “prieš”.

Aptikau va toki vilniaus ginklai parduotuves svetainej, ale kaledine akcija Cha cha (gal nuo kaledu seneliu apsigint Cha cha )
Dujinis pistoletas BRUNI Mod.Police, kal.8mm TIK 130Lt,- , pries tai buvo ligatais 180lt.
Beje ar apsimoka pirkt per skelbimus, kazkoki puslapi buvau rades ligtais ginklai.net ar pan. Del treniravimosi tai tevas turi revolveri 6mm ir orini trumpu vamzdziu Baikal. Tai treniruosiuos su oriniu (ir taip yra teke nemazai saudyt) ir tuo rimtelesniu. kaime pyskinsiu butelius, reiks gerai pasitreniruot Šypsena. Nusprendziau pirkt dujini visgi. Kokios dar yra ginklu parduotuves, nes per googla meta vilnaius ginklus. Reiktu mazo, kad tilptu i kisene, kad butu greit galima panaudot na vsekyje slucija. Koki kalibra patariat dujinio? 8mm uztenka manau. taip pat kokiu 6-7 soviniu detuvej irgi per akis. Turiu dabar duju balioneli bet kas is to, vejas ar pan ir pats apsiverki Cha cha.

Turiu kaip tik ta, neblogas Gerai Pilnai pakanka Mirkt

Tu treniruokis ne šaudyti, jei nori panaudoti netikėtai užpuolus, o mokykis nešioti užtaisytą ir ant saugiklio pastatytą ir atidirbinėk ištraukimą iš kišenės(ar kur tu ten nešiosi), saugiklio pakėlimą ir šūvio paleidimą.Taip turi “įmušti” ranką, kad bet kokioj situacijoj, bet kokioj padėtyje-suveiktų kaip refleksas ir per sekundės dalį ginklas atsidurtų rankoje paruoštas šauti.
O kas liečia kalibrą, tai kai sugebėsi laiku sureaguoti į pavojų , užteks ir 6 mmŽliumbia

Dar toks klausimas iskilo. Yra dar su gumunem kulkom soviniai. Ar galima i dujini mano mineta det tas gumines kulkas? Tai jei jis tikrai geras tas minetas sautuvas, tai manau pilnai pakaks. Tas ginklas tiesiog kad saugiau jausceus su tiek pinigu kainuojancia yranga ant kupros einant kurnors vakare (kolkas jokiu konfliktu nera buve tfu tfu , bet kaip sakoma berezonava i box berezot Cha cha )
Beje gal kas gali paaiskint kuo skiriasi pusiau automatinis, automatinis ir neautomatinis ginklas? speju mano minetas yra neautomatinis…

NEIMKITE dujinio pistoleto, kurio kalibras 8 mm, nebent tai butu valteris.

Bruni - uzstringa kas antras sovinys, per silpni tie sovinukai, per silpni.

Patikimesnis dujinis ginklas butu Valtro (irgi, kiek pamenu, kaina apie 400).

Su 6 mm nesustabdysite uzpuoliko, o i veida saudyti isdristu tik kas penkiasdesimtas.

Straipsnio autoriui: jei nori apsiginti, nusipirk du duju balionelius KO PEPPER, o likusius pinigus panaudok savo malonumui Šypsena

Jei nori ginklo, labiausiai siulau:

Pistoletai: Valtro; ir visi Walther
Revolveriai: visi Magnumai

Kiek skaiciau forumu tai perdedi kad kas antras sovinys stinga, nelabai tiketina. bent man reik ginklo kuri naudosiu laaabai retai. kaip skeu kolkas jokiu incidentu nebuvo rimtu, tfu tfu. todel pistoletas seip galima sakyt atliktu moralinio palaikymo pareiga. turiu ir balioneli bet balionelis yra balionelis. Vakarai tamsus, vertingus daiktus nesiojuos, tai reik apsisaugot del viso pikto. manau uzteks ir mineto bruni, o pasaudyt is tevi galiu pasiimt 6mm revolveri ar orini pistoleta.

Bruni buvo mano pirmasis pistoletas. Jei nestrigtu, gal dar ji ir tureciau siandien Šypsena

Balionelis patikimesnis. Galbut nebandei/neteko panaudoti siu dalyku savigynai? Kol nesiojiesi pistoleta, atrodo, baisu ginkla turi. O kai prireikia… Šypsena Bus kaip manajam Šypsena

Nu asmeniskai man nestringa… O i ji guminiu det negalima, specialus yra Mirkt

pazystamas nusipirkes turi revolveri skyrta saudyti su gumos rutuliukais
i bugna statosi ir garsine ir gumos rutuliukas
speju gera melyne paliktu gerai i kojos raumeni uztaikius

Nebesvaikit su tais pataikymais, iškilus reikaluiLabas
Duosiu paprastą pvz kas turi orinuką: pabandykit 10 kartų iš įvairių padėčių pataikyti į kažkokį taikinį už 5-10m.Tik aišku ne stovint priešais, o sakykim nusisukus išsitrauki, porą kartų apsisuki geriausiai užsimerkęs, tada atsimerki ir bandai susiorientavęs rasti taikinį ir pataikyti.Ir dar kelis kartus įvairiais panašiais variantais.Va tada bus kažkas pnašaus į realią situaciją kai reikia greitai susiorientuoti, ir beveik nesitaikius šauti.
Va po to bus galima kalbėti apie taiklumą.
Duosiu pvz iš savo gyvenimo: jaunystėje lankiau šaudymą ir buvau gana neblogas šaulys.Kartą tėvukas nusivedė į medžioklę, prisakęs kitiems kad čia jau beveik snaiperis(maždaug 14 metų). Na leido atsistot į liniją ir tuo metu pavarė kelis kiškius.Kaip manot kiek metrųLiūdnasŠratai pralėkė pro kiškį (šaunant panašiai iš kokių 30-40 metrų atstumo).Geriau net nesakysiu.Tik paskui dar ilgai teko raudonuoti, kai pas tėvuką po medžioklių susirinkdavo draugai"aptarti rezultatų"Cha cha
Pirma realioj situacijoj užpuolikas nestovės vietoj, o judės ir gana greitai, net ir girtas ar apsvaigęs.Antra, net turinčio ginklą ir jaučiančio pranašumą netreniruoto žmogaus reakcija iš šalies stebint tokiu atveju bus pasigailėtina.Ir didelė tikimybė kad ne tik nepavyks pataikyti, bet dar ir ginklas bus atimtas.Gal tada iš tiesų balionėlis patikimiau, o jau pasitreniravus su ginklu galima bus ir apsiginti realiai.
Kartoju, kiekvienam reikia įvertinti savo poreikį savyginai ir spręsti ką pasirinktiMirkt

Visgi man kaip ir tevui yra didelis potraukis ginklams. Manau geriau imsiu dujini kad kolkas ir ta paprasta, pasiimsiu orinuka bei ilgai ir nuobodzei treniruosiuos.

ad, jei kalbejai apie orinuka, pamirsai pamineti, kad jis neskirtas savigynai.

Savigynoje nera jokios romantikos, nu as neisivaizduoju, ka daryciau, jei zmogus pries mane issitrauktu orinuka… Turbut begciau i priedanga Šypsena))

Juolab uzpuolikai po viena paprastai nevaiksto. Sudubasins ir atims ta orinuka. Bruni, beje, irgi… Šypsena Jei dar nestrigo - uzstrigs kai labiausiai reikes.
Savigynai realiai efekta padarys arba duju balionelis (buten KO PEPPER, na, zinoma ir visi PRO SECUR), arba kovinis ginklas, kuri jau ir uzpuolikai gerbia.

Na, siaip aistra ginklams suprantu… Isigyk sratini - turesi kuo pasaudyti, ir duju balioneli - turesi kuo apsigint.

Aš ne orinuką turėjau galvoj.Orinukas tik šiaip, rankos įmušimui ir taiklumui.Apie rimtą savyginą su juo tai nėra ko ir galvoti.Nors ir dujiniai ne visada padeda.Viskas priklauso nuo besiginančio sugebėjimų.
Kitas net su žemių sauja sugeba apsiginti.

Pirk geriau F-1 rankine granata bus rami galva Šypsena

Nana atviroj vietoj mesi granata ir pats kur slepsies Cha cha. gausi pats skeveldru i sikna ir pasibaigs balius Cha cha. Duju balioneliu nepasitikiu. Noriu norm ginklo kuris bent jau isvaizda isgasdintu, kad tai yra ginklas. Nesenai draugui buvo atvejis. Nupirko dujini jam ,po poros dienu kaip tycia vakare reikejo iseit ir kaip tycia pagalvojo ai pasiimsiu del viso pikto. Na ir ka manot, gerai kad pasieme. Priejo tryse pacukai, sako tel duok ir pan, siurpint pradejo. Draugas isgirdo kad dar vienas is galo ateina, istrauke, sove i virsu (pirmas pas ji garsinis, humaniskas dar jis Cha cha ). Visi keturiese krito ant zemes issigande. Draugas i kojas, vienas pasivijo, draugas greit atsisuko ir sove tiesei i veida. Tas krito vietoj susiemes. o uzpuoliko draugele soko prie saviskio ziuret kas jam nutiko. Mano draugas grazioj formoj nuejo Cha cha.