Koki durniausia pasiaiskinima esta papasakoje teweliams?

Koki durniausia pasiaiskinima esta papasakoje teweliams?

koki pasiaiskinima esta pasakoje sawo teweliams, pvz kad parejot su kvapeliu, arkad ka nors pridirbot ir tt. Labas

Cia pirmas ir paskutinis kartas daugiau taip nebedarysiu, draugai priverte… Cha cha

uj net nznCha cha shiaip ash teciui niekada nemeluoju… ir apskritai stengiuosi nemeluot niekam, nes zinau, kad nesamone meluot, kox tixl;as, jei tas melas wistiek ishlenda po kiek laiko? Šypsena

Nieko neslepiu,kaip yra taip yra.

arba sakau tiesa arba nutyliu visaiŠypsena

nzn kode tajp elgiuos,bet kaj rejkia pasiajshkint-niekada nepasakau tiesos. Cha cha Bandau prisimint ka tokio kwajliausio esu sugalwojus pasitejsinimui…

nu man sitas taj ubiwajit, kai perkaiciau dar valanda dar ant zemes warciausiCha cha reix ir man toki perekola tewam pasakytAlus

Tureciau tave ispet, kad jis padeda jei ir tevai buna ne kokios formos… Cha cha Tai yra pagere kaip ir tu… Cha cha Juk toks toki supranta… Taip

O jezau… Geriau neprisiminti… Blogai Sia wasara ziauriai velavau namo, tai pasakiau, kad drauges tetis i avarija papuole Baisu Siaubas, ane? Sakiau gyvenime daugiau nemluosiu… Aš nekaltas

kaj nenuejau i shule karta tejsinausi kad drauge nusizhudyt bande…del welawimo tipo drauges katinas susizhejde(tipo sutwarstyt rejkejo padet)…O kaj karta tewaj ishwazhiawo i kajma ir liepe kambarius sutwarkyk,gryzhe rado mane neitin blajwia ir nesutwarkytus namus(bajsesnius nejpriesh taj buwo),pasakiau kad kajp galejau twarkytis jej pas mane tusas buwo…Taj uzhtaj bishki namu areshta gawau…

na buvo toks atvejis kai mama pas mane stalciuje rado cigareciu pakeli Cha cha tei mano pasiaishkinimas buvo kad jos yra mano drauges…o ash jas parsinechiau namo…nes…nes…ji pamirsho pas mane Šypsena
zodziu tai skambejo klaikiai kvailai Cha cha (reijkejo pamatyti mano mamos ishraishka (ji laaabai gerai zinojo jog ta mano drauge niekada nerookytu Aš nekaltas )) bet dzin, svarbu kad praejo…Aš nekaltas Cha chaCha cha

karta manes mocia paklause ar rukau as sakau nea, taj po to sako taj kieno ten cigaretes tawo stalciuj guli, sakau mano, ji sako taj gi tu nerukai, as sakau zinau, ji sako taj reiskias ne tawo, as sakau mano, tai poto taip ir dasikalbejauTaip

niu tu cia tai gerajCha chaCha chaCha cha gerai skaitosi…Mirkt bandziau wiska isiwaizduoti, kai su mama kalbejaiCha cha

vienakarta susimusiau sulioj su zmogeliu ir pakroviau ja mmalku Cha chaCha cha… krc atvare tas daunas pas mane namo su tevais ir pradejo aiskinti kad jis man kazka pasakes, o as jam is kojos galvon ir i galva gerai daviau (nors taip ir buvo… Mirkt), bet px. As tevukams pradejau parint, kad tipo jis mete i mane kede chu’jo majo… ir tipo as jam atkersyt norejau… dar pasakiau kad pataike i veida ir kraujas parejo, bet cia buvo klaida nes mano snukeliz buvo sviezias sviezuteliz - be jokios zaizdelez… Cha cha Alus

Ne ne ne… as nerukiau… ejau issiziojus o vejas taip pute, tai cincika ipute i burna, o ji iskart dedukas pridege, noredamas mane pakabint…
Aj,… svaigstu Šypsena Niu tai su KALEDOM!

keik ishgerus esi daba?

p.s. su kaledom…

ai nu man daznai taip pasitaiko tevams meluot, mat toli nuo ju gyvenu… tai pinigu saskaitoj nebeturiu nes visokie dejimaisi kant kokios dovanos ar siaip kokie mokesciai…bla bla bla…
geriausiai buvoo kai norejau but gera ir pasakiau kad nei vienoj paskaitoj nebuvau, nes pramiegojau(ne namie nakvojau be zadintuvo ir pramiegojom visas) niu tai pasiiaiskinimas tai kad visa nakti mokiaus ir po to zadintuvas nakti sustojo o pati taip ir neatsikeliau , o jie galvojo kokia gera ir musu dukryte , mokosi Cha cha Cha cha

nieko lyg ir nedarau tokio, kad paskui reiktu aiskintis Šypsena O jei ir padaryciau ar kas atsitiktu, nematau prasmes meluoti… reikia sakyti tiesa, kad ir kokia ji butu!

Pamenu pirma syk kai gerai prisigeriau, parejau namo ir sako kas tau yra ten ir pns, tu girtas tipo, o as sakau: as negirtas, man tik sloga Cha cha
taj kita ryta skylė biski buvo Šypsena