Kokį automobilį norėtumėte turėti?

Kokį automobilį norėtumėte turėti?

man tai BMW butu visai nieko kokia troike ar kasnors panasaus megstu BMW gerai atrodo su tiuningu

Andresito rašė:

O paskiu Opelis pradejo tirazuoti ameriketiskas masinas, o karo laiku jie ne varinejo o skraido su bemso varikliais, o varinejo kaip tik su VW proseneliais.Prabangiu tiems laikams Opeliu buvo nedaug.

Bet vis tik soldatikus veziojo opeliukais, krovininiais

BMW M5 arba BMW 850 nu dar MB 500 taciau tai tik svajone, o reliai tai 525 arba 325 nuo 1991m ir civic’as nuo 93m.

Kiečiausias automobilis yra CITROEN XM.Ir ne p… man proto su savp Bmw.

man praeina senos tackos noreciau Ford Capri iki 80metu!arba Opel Manta!!!is nauju tai Toyota celica kokiu 91!o tabar man nera 18!!!man tik 15!!!noriu nerialei moto11!!!nezinau kokio supisto bet kad trauktu!!!vistek tik nuo mentu sprukinesiu nes be teisiu!!!

Giedryzo rašė:

Bet vis tik soldatikus veziojo opeliukais, krovininiais

Geriau ir gamintu sau toliau krovininius, nes siolaikiniai opeliai nors ir turi pakaba atseit adaptuota sunkiams keliams vis tiek ****inos masinos net kalibra ir ta nei padoriai vazioja, nei ka ir rudyja kaip ir pirmtakia.
O kas del svajones masinos tai jaguar dabar jau X type pasirode, jegaGerai
O tuningotas XK8 atrodo nerealiai.
Kas del svajoniu kurioms lemta kada nors issipylditi tai "lastocka" BMW325

triūba rašė:

Giedryzo rašė:

geriausia masina OPEL ir jokiu ten jaguaru, porsche, ferrari…
tarp kitko vokieciai per II pasaulini su bemsais ir OPEL’iais varinejo
Kietas

dar su mersais. Dėl to ir pralaimėjo, nes kur tu su tokiais hlamais pavaziuosi…

jei prakisimui turetu itakos technika, tai prakisti galejo tik todel, jog nebeturejo ka pilti i baka, nes pabaigoje paskutiniai tigrai buvo velnishki monstrai, 1 km. nuvaziuoti reikedavo 40 ltr… benzo o ne saliaros Piktas

mano taip pat svajone Crysler 300M, ech cia tai masina
nu bet is realiu tai Audi

CHRYSLER 300M-svajoniu automobilis, BMW (bet koks nuo’95)- realybes automobilis Šypsena

Cia jau galite pasakyti Ferrari ir t.t. bet juk paprastam lietuviui toli iki prabangiu modeliu, tik gali pasvajoti? Bet seip kokia uz prieinama kaina jus tenkintu modelis.

nu man siaip ferrari dizainas nilabai. Vat porsche… ar jaguaras

2001 Honda Civic RX. Kokiu 1998 Mitsubishi Eclipse ar 3000GT. Na dar Toyota Supra Twin Turbo nepakenktu… Cha cha

Porshe 911 arba SAAB 900 senasis modelis (lygtai iki 1984m. gamintas).

Na man tai tik vw corrado

Svajokliu klubas.
Ash tai paprastas: Renault Megane, vyshnines splavos, 5 begiai/mechanine. Šypsena

Audi coupe Šypsena

BMW 320 92mKietas

Nissan 100 nx. Šypsena Siandien. O rytoj… neaisku… Cha cha

BMW noriu Laimingas