kokE spalva? :))

kokE spalva? :))

per dulkes vis tiek poleracija blizga Cha cha

zaliaprudiskai dulkina Apkabinimas dulkes su puses metu islaikymu Cha cha

laikas ją po atostogų išleist į gatves Klasta

kokios ti melynos gaidlempes farose kavojasi??

prie namo tokia pastoviai stovi juoda, vis sustoju pasigrozet, kai nesu siuksles Cha cha

Myliu

čia tu autogide skelbimus dėlioji, raginančius neparduoti Coupe nes jų kaina tik kils?

mačiau tas skirokas, kur poliravai, draguose dalyvavo Laimingas kur čia buvo savaitgalį

cia ner polEracijos Ne nu, ji buvo, bet dazai sedo per laika ir laukia nemenkas darbas atstatyt Piktas o dar vasariniu ratu palanges, o dar visi stabdziu diskai keist ir galinio tilto veik visas gumas po rwd driftu keist… Zodziu, bl, kazkaip iki liepos reik pasileist, nes 1.5m sita dienos sviesos nemacius Cha cha

ko tu jos nejudini ??? ble kas diena vazineciaus, dabar ta ciumodana tampai Piktas

ubagsai kiek pas tave kainuotu pavezinimas su visom aubinem ?

skerys pas mane gyventojas ir ten ne poliracijE buvo, ten daaaaug buvo Cha cha daba vietoj skerio stovi randandona acq Taip Bet siaip, skerys siemet gerai slysta- antras etapas, 1ma vieta Gerai

drylio, tai jau noriu nuo pat ziemos vel su zaliaprudine, bet per kitu visokias autas, neprieinu prie savu Piktas nu bet kaip nors pasileisiu Taip

Čia iš tų atvejų, kai pasidarai ledinę mašiną ir gaila su ja važinėt? Juokiasi Aš irgi nesuprantu, kodėl nevažinėji.

svo, kokios dar melynos! Cha cha cia kaltink mano tapke, o ne acq Cha cha

na, siltuoju sezonu negaila ir reik vezytis, bet ziema Piktas sqa 1 ziema pasivezinau, pakankamai rudziu islindo nuo tos chemijos… Gerai tik tiek, kad dar tokiose vietose, kur galima pataisyt ir nelabai matos… Durnai kazkaip, nes ziema su jom pats tas, bet, kai visa auto atrestauruoji iki varztelio, kazkaip tikrai gaila pudyt…

kazi, praeisiu TA su galiniais varomais ir vieno priek.pusasio trukumu? Cha cha

p1sk duju i duobe ir melynas klounas tekinas nubegs israsyneti tau T.A talona Cha cha

jauciu reiks idet atgal Cha cha tik dar bus psnios su granata, nes pusasiai ubaginiai, o stupicos jau esdu, zodziu, teks kazka burt, nes ta buvusi granata byskiu issiarde ir po to as ja dar ir gabalais papjausciau, kad isimt pusasi, palikus granata Cha cha