Kohitsuji

Kohitsuji

Gerai Gėlė

Vau! vuauu koks grozis Myliu

O tu … . Kaip tik nroėjau savo nulipdytą avytę panašaus sitiliaus įdėt;/// Bet esmė tame, kad šitos yra milijoną kartų gražesnės už manają;D Respect. nerealu;>> P.s. Bte viena tokia avelė buvo lb seniai įdėta jau, ar man vaidenas?

Varnytė, kaip aš dabar negerai jauočiuosi. Nesvarbu gi ar tau atrodo gražesnės ar negražesnės. Nėra reikalo lyginti, reikia pasidžiaugti ir parodyti kitiems kokį gėrį padarai Taip ir kokį malonumą pats jauti darydamas gėrį ŠypsenaNe, nesivaidena Ne Čia tik 2 iš 5, kurias nulipdžiau nuo šio sausio. Aišku avinas šitas galingiausias, nes ir dydžiu didžiausias ir spalva labai vykus. Tik keramika niekad neatrodys foto kaip reliai. Liepa, pikačiū, dėkui. žaidžiu su moliu toliau ir tiek Drovus

www.g-ames.tk

o man grazu ^_^@

nuostabu Vau!

nerealiai Apkabinimas

Robertx> ne vieta ce reklamoms manau Nekaltas

GeraiKaip miela Myliu Taip Gėlė

labai dailios visos tavo avytes shaunuole Taip Gerai

nutrūkus_styga, o visai nereikia .kažkaip jaustis;D Čia tik šiaip:> beto matau, kad Tavo ranka yra daug labiau patyrusi keramikoj, nei mano.:> ir nelabai įsivazduoju kaip tu tas garbanėles čia padarei. aš tieisiog išlipdžiau, o čia nupiešta:> O gėris, ar ne, bet ta avelė toks pirmas visai vykęs išdegtas mano darbas:} tad kadanors parodysiu, gal ir artimiausiom dienom(: o spalvos - teisiog nuostabios;} avelės irgi. neatsigrožiu niekaip:}

nuostabios Valio

labai kruopstus ir mielas darbelis Taip

tos garbanos padaryts kaip gerai atrodo Šypsena an siaip nepatinka visokie gyveneliai moliniai, bet sitie Gerai

Laimingas Cha chalb grazus darbas Geraiir spalvos suderytos ir tos garbaneles nju lb grazu tiesiok Vau! Cha cha

labai labai. (mm)

jetau kokios mielos Drovus

dėkui Drovustaip, darbo ir kruopštumo buvo Šypsena tam didžiajam ~ 230 dydelių garbanų MirktVarnytė, minkau 3 metus,dar nedaug. Lipdau pastaruosius ypač aktyviai. Niekad molio nereikia pjaustyti ar raižyti Ne negražu. Moliui grubumas, dirbtinumas netinka. Raižyti nebent, jei reikia kaip ornamento ar paveikliuko TaipMano mažieji eskiziukai buvo vienas apvali forma ir ant jo gabanos, o kitas garbanos išlipdytos, dedant į forma. Prie apstarojo ir pasilikau lipdant dydžiąsias. Labai įdomu, dėk greičiau.