Kodėl žaidimas Venom rodo visokius heroglifus o ne normalias raides

Kodėl žaidimas Venom rodo visokius heroglifus o ne normalias raides

Kodėl žaidimas Venom rodo visokius herglifus o ne normalias raides ir kaip tai sutvarkyti (mano OS Windows XP)ir ar tas žaidimas žaidžiamas su joistiku ar tik klaviatūra…???

Gal tas zaidas rusu kalba?Jei taip tai tada reikia padaryt taip kad windowsai rus kalba suprastu.Pasakyciau,bet atmintinai nezinau…

Jei kada instolini rodo tuos heroglefus tai reik tau wirneto tokios programos kad rusus kalaba suprastu, o jei pats zaidimas su jeroglefais tai net nznau lieva versija ir tiek Mirkt

o man buvo bajeris su Venom Šypsena

pradedi zaist ir ginklass pacion nusileidineja.
visada mouse’a turi kilnot i virshu, kazkokia nesAmone buvo…
tai ir ishtryniau, siaip gal butu buves neblogas geimas Šypsena

joa…xp negali suprasti rusu kalbos, reikia instalintt progse…man kazkuri wormsu dalis ant xp irgi ‘‘hieroglifavo’’…Cha cha

Anica sposija Šypsena XP nereik jokiu progsiu, tiesiog regiona rusu pasidarai ir viskas.

Nu pasidariau ale vistiek heroglifai …gal ne ten pasidariau

Perkrauk kompa. Yra buves atvejis (su 98), kai buvo instalintas zaidas dar pries virneto instalinima, nu ir ka bedarytum - nesimato raidziu. Perinstalinus zaidima problemos neliko. XP tokiu bedu isvis nera buve, bet jei teks perinstalint Venoma tai uzjauciu Cha cha blyn dukart XP per ta laika perinstalint galima…

virnet instaliuoji ar tai vinit ar pan. ir viskas ok!
kur maximoj zaidimai tai kitoj pusej ant lipduko yra parashyta ka daryt jei kompas nesupranta rusisku raidziu!Mirkt

jo Cha cha Virnetas - XP

A tai iš kur jį gauti…
Nekaltas