Kodėl vyrų neištikimybė sureikšminama daug daugiau nei moterų?

Kodėl vyrų neištikimybė sureikšminama daug daugiau nei moterų?

Šiandien žiūrėjau "Nomedą", ten buvo situacija kai vaikinas buvo neištikimas merginai (banalu), visi ten aikčiojo ir taip toliau (irgi banalu). Nu ir man kilo tokia mintis, kai vaikinas būna neištikimas, tai aišku, kaltas jis, kai mergina būna neištikima vėlgi kaltas tas pats vaikinas - matai merginai per mažai dėmėsio, meilės ir t.t. Ne Aš tai žinau, nes man buvo lygiai taip pat. Kaip minėjau, kai vaikinas ižduoda merginą, tada mergina tampa didžiausia auka, visos draugės supuola guosti jos,o vaikinas tampa didžiausiu nenaudėliu; o va kai būna atvirkščiai visiem būna px. Dabar dar vienas dalykas, kai vaikinas eina susitikt su mergina (kad ir sena drauge) tai buna kazkas baisaus, o kai mergina eina susitik su vos pažystamu vaikinu "išgert kavos" tai čia nieko baisaus. Taigi, ką norėjau pasakyt aš jokiu būdu neteisinu neištikimų vaikinų, bet kažkodėl beveik visada visas tas neištikimybės blogis gula ant vyriškosios pusės, ir norėčiau sužinot Jūsų nuomonę apie tai, galbūt taip manau tik aš vienas… Dėkui už dėmesį ir atleiskit už gramatines klaidas, jei jų yra Šypsena
Šypsena

[quote]Dėkui už dėmesį ir atleiskit už gramatines klaidas, jei jų yra Šypsena
Šypsena
[/quote]

Jų yra.Taip Pėvėzė: IŽ yra motociklas, o ne lietuvių kalbos priešdėlis.Cha cha

Taip yra todėl, kad visi Vyras - Kiaulė

Ka darysi taip jau buna kad dazniausiai vyriska gimine buna kalciausia o kartais aplamai nesuprasi uz ka ir del ko?Laimingas

o tai ko tu nori, lychiu lygybe gi Juokiasi tipo Liežuvis

vyram visada kalciausios bus moteros ir atvirksciai. Nekaltas

Jų yra.Taip Pėvėzė: IŽ yra motociklas, o ne lietuvių kalbos priešdėlis.Cha cha

Taip yra todėl, kad visi Vyras - Kiaulė

[/quote]

sunkus tas Kiaulė gyvenimas…
Isvada - nesusidek su Moteris ir bedu kaip nebuta. Visiska ramybe Cha cha

taip sakant Moteris yra silpnas glezhnas bejegis padarelis… kurio ash beprotishkai bijau!!!

Hm…nu gal ir yra tokia tendencija… Kodel-neisivaizduoju…
Guosti puola drauges… Na taip. Bet jei boba nalievo nueina, gal draugeliai irgi uzjaucia Nekaltas

JuokiasiJuokiasiJuokiasiDrovus

O jei rimtai, tai girdejau tokia vyru nuomone: "Ishdavyste buna tik ish moters puses. Vyrai ishduoda tik kunu, o moterys- siela."
Man net juokinga pasidare tai ishgirdus,Nežinau o zmogus kalbejo tikrai rimtai…

Teisingai pastebetaŠypsenaO man kaip tik atrodo atvirksciai: jei mergina isduoda vaikina, tai jai tuoj pripaisoma klicka "kek…", o vaikinui tokio atitikmens nera… Nera gi sventuju…ir manu vienodai tiek vaikinai, tiek merginos siuo atveju klystaŠypsena

Mirkt

Vaikinai viens kitam dar gali pasakyt: nu ir teisingai pagarei, gal ir ji tave apgaudineja… Nežinau