Kodel vyrai knarkia?

…miegoti reikia, o ne klausytis knarkimo Mirkt beja, lovoje galima ne tik knarkti ar klausytis Cha cha Cha cha Cha cha
jeigu rimtai, tai nedidelis chirurginis isikisimas panaikina knarkima, ne 100%, bet kazkiek tai ji apmazina ir specialus ziedai…
jeigu jis tau trukdo uzmigti, tai spausk lovon pirmoji Šypsena

rašė:

Piktas Negaliu miegoti drauge su savo vaikinu . Tesiok nervina ir negaliu uzxmikti ar net gi atsibundu nakti nuo jo knarkimo…Naudojo kazxkokius vaistus bet matomai neilgam uzxteko.Gal zinote kokiu kitu vaistu ar netgi priemoniu kokiu?Kodel tie vyrai knarkia.???Liūdna

niekad neturejau tokios problemos…tiesiog nemoku knarktiŠypsena

dazniausiai kai zmogus knarkia,jis guli ant nugaros.
Ap(si)verst paprastai pakanka.
jei nepadeda visokie cepsejimai/caksejimai liezuviu (trumpalaikis poveikis-as nespedavau uzmigt), tada imi ir paploji.Pliaukshteli keleta kartu rankomis (tik ne per knarkaliu! Cha cha)-knarkiantysis paprastai beveik pabunda,nustoja triukshmaut,bet viso to nepamena.

Padeda.Bent jau ash,pakol studentu barake gyvenau,tokiu budu aukledavau savo kambarioka.Tas,tik atsigules, kad uzhgriaudedavo…

Kazkaip po kokio menesio pas zmogu ishsivysto refleksas-tik uzknarkia-ir nutyla… Matyt pasamone nujaucia,kad tuoj gali pasigirsti ypykusio kaimyno ‘‘aplodismentai’’…

Ir as knarkiuŠypsena tada kai esu labai pavargusi, kai sergu slogaŠypsena
Vyras taip pat retkarciais uzknarkiaŠypsena Bet mes net nemanome pykti vienas ant kitoŠypsena Tik retkarciais pasisaipome vienas is kitoŠypsena

Nu tai, o aš apie ką…
Bet šiek tiek pačiupinėti reikėtų…
a vdrug magnetofonas su įrašu, o jo jau seniai nėra…Cha chaCha chaCha cha

ob rašė:

apsivers ant sono ir koki 15 minuciu bus ramu… per ta laika gal spesite imigti… Šypsena

Juokauji? Per 15 minučių ne tik įmigti, bet ir prisnūsti negaliu… O jei skubu tai padaryti, tuo labiau miegai išsilaksto… Ir be to… labai jau pavojingą nosį užėmus laikyti… Aš kelis kart bandžiau, tai jis visai nustoja kvėpuoti! Taigi baisu… taip ir nužudyti galima! Daugiau tokių eksperimentų nabedarau… Cha cha

Ledi rašė:

Juokauji? Per 15 minučių ne tik įmigti, bet ir prisnūsti negaliu… O jei skubu tai padaryti, tuo labiau miegai išsilaksto… Ir be to… labai jau pavojingą nosį užėmus laikyti… Aš kelis kart bandžiau, tai jis visai nustoja kvėpuoti! Taigi baisu… taip ir nužudyti galima! Daugiau tokių eksperimentų nabedarau… Cha cha

Reikejo dar truputi palaikyti… na arba butu apsivertes ant sono arba… Cha cha bet kokiu atveju… miegoti nebetrukdytu… Cha cha Cha cha

gerutė*1 davė labai gerus patarimusTaipTaipTaip

Pratinkis vaikeli Taip Ateityje tai tures tapti tavo himnu JuokiasiJuokiasiJuokiasi