KODEL TUALETE GIMSTA GENIALIAUSIOS MINTYS?

KODEL TUALETE GIMSTA GENIALIAUSIOS MINTYS?

NU NZN KAIP JUMS BET MAN TAI ISTISAI TAIP BUNA…AS ISIVIS KARTAIS EINU I TULIKA PAMASTYT O NE REIKALU ATLIKT…Cha cha
ARBA LAIDABRAUKIUOSE IRGI TAIP BUNA ISTISAI…Šypsena

todel, kad "pasaku namelyje" zmones niekur neskuba, turi daug laiko Drovus

todel, kad gali ten pasilikti wiena, su sawo mintimis… ir niekas netrukdo… nebent ten per uigai uzhsibuni…
Flirtas

Nu nzn o tau kartais nesinori ten i toleta ranka pamirkyt pamaishyt gal ka gero rasi Cha cha ? Gal shikimas tau su mastymu asocijuojas, chia reiktu gerai pamastyt… nu jaigu mastant pagal froida shiknaskyle viena ish erogeniniu zonu tai gal shikant kashkoki malonuma jauti tai gal tava protas geriau masto Cha cha
No offence Mirkt t

Tode kad atsipalaiduojo

man negimstaNe

nes ten ramu ir gera. zjbs tema Cha chaGerai

todel,kad shikant is organizmo iseina nereikalingos atliekos,o ateino genealios mintysCha cha NekaltasNekaltas nvermaind,Girtas

Man niekada ten nera gime geniali mintis Ne Kazkaip labiau manajam kambary prie tam tikros vietos Drovus
Seip sekmes sedeti tualete Cha cha Ir patapti profesoriais.

nes ten galima ilgiau pasedet jei kas nervina su lindimu passakai vidurius paleijdo ir visas puslvalandis tau Mirkt))

Blin… as taip nemanau… man wisos geros mintys ateina… bet kada ir betkur… bet tikrai ne tolete…Šypsena

TūsasDJTūsas

Niuz man tai irgi dar negime ten jokia ideali mintis…Siaip man idealios mintys gimsta netiketai…cia nuo vietos nepriklausoMirkt
O siaip man toletas dar gera vieta be reikalu atlikimo islieti pykti…ojojoj kaip mokyklos tulikai kencia kai mane nervas paimaCha chaCha chaCha cha…nu bet ka padarysi…gi reik kazhkur pykty islieti…

GeraiGeraiGeraiCha cha

Aha pritariu - ir man taip buna Taip Kartais net specialiai einu i tulika pamastyt, pabegt nuo kitu… Ne todel kad tulikas - todel kad niekas netrugdo…tik mokyklos tulikai išimtys - pas mus jie taip dvokia Veee

Cha chaDDDJuokiasi oi negaliu kaip pralinxminot…unrealŠypsena)vat…siaip ka dar galiu pasakyt…namie gerai tulike but nes ten nesmirda…ir va del to kad mokykloj smirda tai negaila pykti islietŠypsenanors as niekad neniokoju mokyklos inventoriaus…Liežuvis…va ka tik dar viena dalyka suvokiau…juk ne veltui tulika pasaku nameliu vadina…a? …Mirkt

nu man geriausios gimsta miegant Šypsena

man tai lovytej gerewsios mintys gimsta… rpies miega… uzsimerkiu ir galvoju, kaj negaliu uzmigti Taip tik ryte dazniausiai nieko neatsimenuNekaltas Taj kartajs vidury nakties keliuosi ir jas uzsirasauJuokiasi

[quote]
OkiZas rašė:
nu man geriausios gimsta miegant Šypsena

kokiais budais uzsirasineji?Mirktar ce viena is dievo dovanu kai atsikeli ir viska prisimeni?Šypsena

Man tai genialiausios minti kyla ne tulike tupint, o prisipilus i vonia karsto vandens,ir ramiai atsipalaidavus gulintNekaltas